kinnisvaraosakond

 

Toivo Ilves

haldusdirektor 7313371, 5056799 Kr 1 - 209 toivo.ilves@emu.ee

Mare Klaos

kinnisvara peaspetsialist 7313375, 5203215 Kr 1 - 210 mare.klaos@emu.ee

Anne Õunma

logistik 7313394, 5151086 Kr 1 - 210 anne.ounma@emu.ee
Kalju Kivi käidujuht 7313366, 5111266 Kr 1 - 226 kalju.kivi@emu.ee
Rauno Sirel arendusjuht 7313977, 5100545 Kr 1 - 228 rauno.sirel@emu.ee
Ülo Roop haldustalituse juhataja 7313262, 59097777 Kr 1 - 212 ylo.roop@emu.ee
Aivar Šinkarev kinnistu haldur (Kreutzwaldi 46, 56, 62 ja Veski 4) 7313372, 5122177 Kr 1 - 102 aivar.sinkarev@emu.ee
Mati Haav kinnistu haldur (Kreutzwaldi 1, 5; Eerika ja Rõhu) 7313143, 5209959 Kr 1 - 121 mati.haav@emu.ee
Karl Zeigo kinnistu haldur (Kreutzwaldi 3, 52 ja Tuglase 7) 7313261, 5135364 Tuglase7 karl.zeigo@emu.ee

 

Oma probleemidest teata alati aadressil haldus@emu.ee.