Personaliosakond

Kreutzwaldi 1a 
Tartu 51014
faks 731 3068

 

Mare Maruste         

personalijuht tel 731 3212; 501 3212 mare.maruste@emu.ee

Marii Raudsepp

töökeskkonna peaspetsialist

tel 731 3367;  527 2537

marii.raudsepp@emu.ee

Kerli Liiv

personalitöö peaspetsialist
(töölepingute projektid, töölepingud, esildised töölepingute muutmiseks, koolitused)

tel 731 3233; 5342 7021 kerli.liiv@emu.ee
Katre Andreson personaliarvestuse spetsialist 
(akadeemilised konkursid, atesteerimine, lisatasud) 
tel 731 3383 katre.andreson@emu.ee
Kadi Vahter  

personaliarvestuse spetsialist (puhkused, statistilised aruanded)

tel 731 3384 kadi.vahter@emu.ee
Sigrit Dugin

töökeskkonna peaspetsialist

(tööleping peatatud)

   

 

Asjaajamistalitus (Kreutzwaldi 1a - 114)

Infotelefon 731 3001; faks 731 3037; info@emu.ee
 

Heidi Vilson peaspetsialist

tel 731 3838

heidi.vilson@emu.ee
Aino Kukk  spetsialist

tel 731 3008

aino.kukk@emu.ee  
Viive Haagen arhivaar

tel 731 3166

viive.haagen@emu.ee
Kaija-Liis Lehtma

peaspetsialist

(tööleping peatatud)