Turundus- ja kommunikatsiooniosakond

Kreutzwaldi 1a, kabinetid 223 ja 224
Tartu, 51014

 

Risto Mets

 

juhataja kt

 

731 3044; 5151 128

 

risto.mets@emu.ee

 

Gerli Selge

 

turunduse peaspetsialist

731 3004; 5875 3004 gerli.selge@emu.ee
Mari-Liis Koemets

kommunikatsioonispetsialist

731 3003; 5345 8898 mari-liis.koemets@emu.ee

 

Liisa-Lotta Veiken

 

kommunikatsioonispetsialist-veebihaldur

 

731 3926; 5599 5475

 

liisa-lotta.veiken@emu.ee


Kairit Prits
 

juhataja (tööleping peatatud)
 
kairit.prits@emu.ee
Kariina Tšursin-Sootla turunduse peaspetsialist
(tööleping peatatud)
  kariina.tsursin-sootla@emu.ee
Andri Küüts kommunikatsioonispetsialist-veebihaldur
(tööleping peatatud)
  andri.kyyts@emu.ee
Piret Puuorg

turunduse peaspetsialist

(tööleping peatatud)

  piret.puuorg@emu.ee