Õpinõustamine

Õpinõustamise eesmärgiks on toetada üliõpilasi nende õpingutes. Õppekorralduse spetsialisti juurde võid pöörduda õpingute planeerimise, ülikoolisüsteemi, akadeemilise puhkuse, välismaal õppimise ning mitmete teiste õppevaldkonda puudutavate küsimuste korral . Samuti juhul, kui soovid arutada võimalusi poolelijäänud õpingute lõpetamiseks.


ÕPINÕUSTAJAD

 

Metsandus- ja maaehitusinstituut

     
 
Kreutzwaldi 5, Tartu
Vastuvõtuajad: E-R kell 8.30 - 12.30
Pärastlõunal nõustamine AINULT eelneval kokkuleppel!
     
Vaike Reisner  Õppedirektor (ERASMUS koordinaator) Tel:
(+372) 731 3155
ruum 2A4 vaike.reisner@emu.ee
Merit Karro Õppekorralduse peaspetsialist (geodeesia, maakorraldus, kinnisvara planeerimine, maaehitus, vesiehitus ja veekaitse) Tel:
(+372) 731 3154
ruum 2A4

merit.karro@emu.ee

Anneli Veemees Õppekorralduse peaspetsialist (metsamajandus, metsatööstus, loodusvarade kasutamine ja kaitse, taastuvenergia ressursid, puidutöötlemise tehnoloogia) Tel/fax:
(+372) 731 3156
ruum 2A4 anneli.veemees@emu.ee

 

 

Põllumajandus- ja keskkonnainstituut

     
  Kreutzwaldi 5, Tartu      
Maire Vatsar Õppekorralduse spetsialist (loodusturism, rakendushüdrobioloogia, maastikuarhitektuur, keskkonnaplaneerimine ja maastikukujundus, kalandus ja vesiviljelus, PKI ERASMUS koordinaator) Tel:
(+372) 731 3886
ruum D179 maire.vatsar@emu.ee
Lagle Lõhmus Õppekorralduse spetsialist (aiandus, põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine, põllumajandusettevõtte majandamine, maastikukaitse ja -hooldus, keskkonnakaitse, linna- ja tööstusmaastike korraldus) Tel:
(+372) 731 3533

ruum D179

lagle.lohmus@emu.ee

 

 

Tartu tehnikakolledž

     
 
Kreutzwaldi 56, Tartu
     
Kerli Plato Õppekorralduse spetsialist-juhiabi (biotehnilised süsteemid, tehnotroonika) Tel (+372) 731 3333,
mob: 5063284,
faks: 731 3334
ruum A2016 kerli.plato@emu.ee

 

 

Tehnikainstituut

     
  Kreutzwaldi 56, Tartu      
Kerli Plato Õppekorralduse spetsialist-juhiabi (kaugõppe üliõpilased) Tel (+372) 731 3333,
mob: 5063284,
faks: 731 3334
ruum A2016 kerli.plato@emu.ee
Heli Mäesepp

Õppekorralduse spetsialist (statsionaarse õppe üliõpilased)

Tel: (+372) 731 3332,
Mobiil: (+372) 50 49 860
ruum A216 heli.maesepp@emu.ee

 

 

Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut

     
 
Kreutzwaldi 62, Tartu
vastuvõtt E-R kell 9:00-15:00
     
Piret Aus Õppekorralduse vanemspetsialist Tel:
(+372) 731 3442
ruum 112 piret.aus@emu.ee
Kersti Haidak

Õppekorralduse spetsialist

Tel:
(+372) 731 3341
ruum A108 kersti.haidak@emu.ee
 
 

Majandus- ja sotsiaalinstituut

     
  Kreutzwaldi 1a, Tartu      
Kai Mitri Spetsialist (statsionaarse õppe üliõpilased)

Tel (+372) 731 3036

ruum 043 Kai.Mitri@emu.ee
Ülle Kulp Spetsialist (kaugõppe bakalaureuseastme üliõpilased) Tel (+372) 731 3814 ruum 042 Ylle.Kulp@emu.ee
Moona Arrak Spetsialist (kaugõppe magistriastme üliõpilased) Tel (+372) 731 3018 ruum 042 Moona.Arrak@emu.ee

 

Külalisüliõpilasi nõustab vastavat õppeainet õpetava instituudi õppekorralduse spetsialist.


VÕTA - Varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamine

VÕTA võimaldab arvestada

· varem õppeasutustes sooritatud õpinguid;

· täiendkoolituses või iseseisvalt õpitut;

· töökogemusest saadud teadmisi ja oskusi.

VÕTA koordinaatorid ja täpsem informatsioon

 

ERASMUS

Õppimise ja praktika võimaluste kohta välismaal saad infot vastava ERASMUSe programmi koordinaatori käest.

Täpsem info ERASMUSe programmi kohta siin.

Eda Tursk

Erasmus  Institutional Coordinator, Nordplus

+(372) 7 313 021

erasmus@emu.ee

Kreutzwaldi 1a - 0043

Liis Massa

international coordinator (non-EU  exchange and all degree students)

Office hours: Mon 8-16.30, Wed 8-12, Thu 8-16.30

+(372) 7 313 074

liis.massa@emu.ee

Kreutzwaldi 1a - 0040

Karoli Kõiv

international coordinator (EU exchange students)

+(372) 7 313 026

karoli.koiv@emu.ee

Kreutzwaldi 1a - 0043

Anne Põder

Erasmus coordinator in the Institute of Economics and Social Sciences

+(372) 7 313 019

anne.poder@emu.ee

Kreutzwaldi1a-0019

Heli Mäesepp

Erasmus coordinator in the Institute of Technology

+(372) 7 313 332

heli.maesepp@emu.ee

Kreutzwaldi56-A216

Maire Vatsar

Erasmus coordinator in the Institute of Agricultural and Environmental Sciences

+(372) 7 313 886

maire.vatsar@emu.ee

Kreutzwaldi 5- D179

Kadri Maikov Erasmus coordinator in landscape architecture + (372) 55 598 155 kadri.maikov@emu.ee Kreutzwaldi 56/3, room 221

Vaike Reisner

Erasmus coordinator in the Institute of Forestry and Rural Engineering

+(372) 7 313 155

vaike.reisner@emu.ee

Kreutzwaldi 5 - 2A4

Einar Orgmets

Erasmus  coordinator in the Institute of Veterinary Medicine and Animal Sciences

+(372) 7 313 441

einar.orgmets@emu.ee

Kreutzwaldi 62  - A116