Dream Apply's praktika avalduse esitamine

1. Minge lehele http://emu-outgoing.dreamapply.com/, vajutage nupule Sign up ja tehke endale kasutaja.

2. Logige saadud APPLICANT CODE’iga sisse.

3. All näidatud lehel valige „Traineeship“ ja vajutage noole peale.

4. Kui soovite valida Erasmus+ praktika, valige kohe esimene variant ning vajutage APPLY NOW. Oma valitava praktikakoha kirjutate hiljem avalduse vormi ise.

5. Kui soovite valida Nordplus praktika, valige samalt lehelt altpoolt endale sobiv ülikool.

6. Hakake avalduse vormi järjest täitma. Soovitame pidevalt oma teksti salvestada, sest vastused automaatselt ei salvestu.

7. Lehel „Home university“ saate kirja panna, kus soovite Erasmus+ praktikat sooritada (kui soovite teha Nordplus praktikat, jätke Erasmus+ lahtrid lihtsalt tühjaks). Saate valida kuni 2 praktikakohta, esimese ning teise eelistuse.

8. Tähtis on meeles pidada, et te ei pea seda kõike kohe korraga ära tegema vaid varakult alustades on teil aega tulla tagasi, teha muudatusi ning dokumente üles laadida. Selleks, et hiljem jätkata, vajutage nupul „Continue later“.

9. Kui avaldus on täidetud ning dokumendid üles laetud, vajutage „Submit application“. Learning agreement ei pea olema avalduse esitamiseks üles laetud, see tuleb üles laadida siis, kui sellel on nii teie kui ka EMÜ ja partnerülikooli esindajate allkirjad.

10. Kui olete avalduse esitanud, aga soovite veel enne tähtaega seal muudatusi teha või pärastpoole nt learning agreement’i üles laadida, saab seda teha ning avalduse re-submit’ida.