Sessioonõppe ajakava 2020/2021. õppeaastal

 

Kõrghariduse I aste (bakalaureuseõpe)

Sihtrühm

Semester

Kuupäevad

Õppenädal

Tehnika ja tehnoloogia I õa

Sügis

02.09. – 06.09.2020 / kohanemis-õppe

1.

01.10. – 04.10.2020 / õppe

5.

22.10. – 25.10.2020 / õppe

8.

12.11. – 15.11.2020 / õppe

11.

10.12. – 13.12.2020 / õppe

15.

04.01. – 10.01.2021 / õppe-eksami

19.

18.01. – 24.01.2021 / eksami

21.

Kevad

11.02. – 14.02.2021 / õppe

24.

04.03. – 07.03.2021 / õppe

27.

25.03. – 28.03.2021 / õppe

30.

15.04. – 18.04.2021 / õppe

33.

13.05. – 16.05.2021 / õppe

37.

24.05. – 30.05.2021 / õppe-eksami

39.

07.06. – 13.06.2021 / eksami

41.

Tehnika ja tehnoloogia II õa

Sügis

10.09. – 13.09.2020 / õppe

2.

01.10. – 04.10.2020 / õppe

5.

22.10. – 25.10.2020 / õppe

8.

12.11. – 15.11.2020 / õppe

11.

10.12. – 13.12.2020 / õppe

15.

04.01. – 10.01.2021 / õppe-eksami

19.

18.01. – 24.01.2021 / eksami

21.

Kevad

11.02. – 14.02.2021 / õppe

24.

04.03. – 07.03.2021 / õppe

27.

25.03. – 28.03.2021 / õppe

30.

15.04. – 18.04.2021 / õppe

33.

13.05. – 16.05.2021 / õppe

37.

24.05. – 30.05.2021 / õppe-eksami

39.

07.06. – 13.06.2021 / eksami

41.

Tehnika ja tehnoloogia III õa

Sügis

10.09. – 13.09.2020 / õppe

2.

01.10. – 04.10.2020 / õppe

5.

22.10. – 25.10.2020 / õppe

8.

12.11. – 15.11.2020 / õppe

11.

10.12. – 13.12.2020 / õppe

15.

04.01. – 10.01.2021 / õppe-eksami

19.

18.01. – 24.01.2021 / eksami

21.

Kevad

11.02. – 14.02.2021 / õppe

24.

04.03. – 07.03.2021 / õppe

27.

25.03. – 28.03.2021 / õppe

30.

15.04. – 18.04.2021 / õppe

33.

26.04. – 30.04.2021 eksami

35.

08.06. – 10.06.2021 lõputööde kaitsmine

41.

16.06.2021 lõpuaktus

42.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine I õa

Sügis

03. – 06. september 2020

1.

24. – 27. september

4.

15. – 18. oktoober

7.

12. – 15. november

11.

03. – 06. detsember

14.

04. – 10. jaanuar 2021

19.

Kevad

04. – 07. veebruar

23.

18. – 21. veebruar

25.

11. – 14. märts

28.

08. – 11. aprill

32.

06. – 09. mai

36.

24. – 30. mai

39.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine II õa

Sügis

10. – 13. september 2020

2.

01. – 04. oktoober

5.

29. oktoober – 1. november

9.

19. – 22. november

12.

10. – 13. detsember

15.

11. – 17. jaanuar 2021

20.

Kevad

11. – 14. veebruar

24.

04. – 07. märts

27.

25. – 28. märts

30.

15. – 18. aprill

33.

13. – 16. mai

37.

07. – 13. juuni

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine III õa

Sügis

03. – 06. september 2020

1.

24. – 27. september

4.

15. – 18. oktoober

7.

12. – 15. november

11.

03. – 06. detsember

14.

04. – 10. jaanuar 2021

19.

Kevad

04. – 07. veebruar

23.

18. – 21.veebruar

25.

11. – 14. märts

28.

08. – 11. aprill

32.

 

Kõrghariduse II aste (magistriõpe)

Õppekava

Semester

Kuupäevad

Õppenädal

Aiandus.

I ja II õa

Sügis

03. – 05. september 2020

1.

17. – 19. september

3.

08. – 10. oktoober

6.

29. – 31. oktoober

9.

19. – 21. november

12.

10. – 12. detsember

15.

11. – 15. jaanuar 2021

20.

Kevad

04. – 06. veebruar

23.

25. – 27. veebruar

26.

25. – 27. märts

30.

15. – 17. aprill

33.

03. – 07. mai

36.

03. – 05. juuni

40.

Loodusturism.

I ja II õa

Sügis

03. – 05. september 2020

1.

17. – 19. september

3.

29. – 31. oktoober

9.

19. – 21. november

12.

10. – 12. detsember

15.

11. – 15. jaanuar 2021

20.

Kevad

04. – 06. veebruar

23.

25. – 27. veebruar

26.

25. – 27. märts

30.

15. – 17. aprill

33.

03. – 07. mai

36.

03. – 05. juuni

40.

Kalandus ja rakendusökoloogia.

I ja II õa

Sügis

17. – 19. september

3.

08. – 10. oktoober

6.

29. – 31. oktoober

9.

19. – 21. november

12.

10. – 12. detsember

15.

11. – 15. jaanuar 2021

20.

Kevad

04. – 06. veebruar

23.

25. – 27. veebruar

26.

25. – 27. märts

30.

15. – 17. aprill

33.

03. – 07. mai

36.

03. – 05. juuni

40.

Põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine.

I õa

Sügis

08. – 10. oktoober

6.

29. - 31. oktoober

9.

19. – 21. november

12.

10. – 12. detsember

15.

11. – 15. jaanuar 2021

20.

Kevad

04. – 06. veebruar

23.

25. – 27. veebruar

26.

25. – 27. märts

30.

15. – 17. aprill

33.

03. – 07. mai

36.

03. – 05. juuni

40.

Keskkonnakorraldus ja -poliitika.

I ja II õa

Sügis

17. – 19. september

3.

08. – 10. oktoober

6.

29. – 31. oktoober

9.

19. – 21. november

12.

10. – 12. detsember

15.

11. – 15. jaanuar 2021

20.

Kevad

04. – 06. veebruar

23.

25. – 27. veebruar

26.

25. – 27. märts

30.

15. – 17. aprill

33.

03. – 07. mai

36.

03. – 05. juuni

40.

Loomakasvatus.

I õa

Sügis

(E-R)

14. – 18. september 2020

3..

26. – 30. oktoober

9.

16. – 20. november

12.

07. – 11. detsember

15.

11. – 15. jaanuar 2021

20.

Kevad

(K-P)

03. – 07. veebruar

23.

03. – 07. märts

27.

24. – 28. märts

30.

14. – 18. aprill

33.

05. – 09. mai

36.

31. mai – 06. juuni

40.

Loomakasvatus.

II õa

Sügis

(N-P)

10. – 13. september 2020

2.

08. – 11. oktoober

6.

29. oktoober – 01. november

9.

19. – 22. november

12.

10. – 13. detsember

15.

11. – 17. jaanuar 2021

20.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Toiduainete

Tehnoloogia.

I õa

Sügis

(E-R)

07. – 11. september 2020

2.

28. september – 02. oktoober

5.

02. – 06. november

10.

02. – 60. detsember

14.

06. – 10. jaanuar 2021

19.

Kevad

(E-R)

01. – 05. veebruar

23.

08. – 12. märts

28.

12. – 16. aprill

33.

03. – 07. mai

36.

07. – 11. juuni

41.

Toiduainete tehnoloogia.

II õa

Sügis

(N-P)

10. – 13. september 2020

2.

08. – 11. oktoober

6.

29. oktoober – 01. november

9.

19. – 22. november

12.

10. – 13. detsember

15.

11. – 17. jaanuar 2021

20.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Energiakasutus. I õa

Tootmistehnika. I õa

Ergonoomika. I õa

Sügis

02.09. – 06.09.2020 / kohanemis-õppe

1.

01.10. – 04.10.2020 / õppe

5.

22.10. – 25.10.2020 / õppe

8.

12.11. – 15.11.2020 / õppe

11.

10.12. – 13.12.2020 / õppe

15.

04.01. – 10.01.2021 / õppe-eksami

19.

18.01. – 24.01.2021 / eksami

21.

Kevad

11.02. – 14.02.2021 / õppe

24.

04.03. – 07.03.2021 / õppe

27.

25.03. – 28.03.2021 / õppe

30.

15.04. – 18.04.2021 / õppe

33.

13.05. – 16.05.2021 / õppe

37.

24.05.– 30.05.2021 / õppe-eksami

39.

07.06. – 13.06.2021 / eksami

41.

Energiakasutus. II õa

Tootmistehnika. II õa

Ergonoomika. II õa

Sügis

10.09. – 13.09.2020 / õppe

2.

01.10. – 04.10.2020 / õppe

5.

22.10. – 25.10.2020 / õppe

8.

12.11. – 15.11.2020 / õppe

11.

10.12. – 13.12.2020 / õppe

15.

04.01. – 10.01.2021 / õppe-eksami

19.

18.01. – 24.01.2021 / eksami

21.

Kevad

08.06. – 10.06.2021 lõputööde kaitsmine

41.

16.06.2021 lõpuaktus

42.

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine.
Ökonoomika ja ettevõtlus.

I õa

Sügis

10. – 13. september 2020

2.

08. – 11. oktoober

6.

29. oktoober – 01. november

9.

19. – 22. november

12.

10. – 13. detsember

15.

11. – 17. jaanuar 2021

20.

Kevad

04. – 07. veebruar

23.

04. – 07. märts

27.

25. – 28. märts

30.

15. – 18. aprill

33.

06. – 09. mai

36.

31. mai – 06. juuni

40.

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine.
Ökonoomika ja ettevõtlus.

II õa

Sügis

03. – 06. september 2020

1.

24. – 27. september

4.

15. – 18. oktoober

7.

12. – 15. november

11.

 03. – 06. detsember

14.

 04. – 10. jaanuar 2021

19.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Geodeesia, kinnisvara- ja maakorraldus.

I ja II õa

Sügis

17. – 20. september 2020

3

08. – 11. oktoober

6

29. oktoober – 01. november

9

19. – 22. november

12

10. – 13. detsember

15

11. – 17. jaanuar 2021

20

Geodeesia, kinnisvara- ja maakorraldus.

I õa

Kevad

04. – 07. veebruar

23

25. – 28. veebruar

26

25. – 28. märts

30

15. – 18. aprill

33

06. – 09. mai

36

31. mai – 06. juuni

40

Metsatööstus.

I ja II õa

Sügis

17. – 20. september 2020

3

08. – 11. oktoober

6

29. oktoober – 01. november

9

19. – 22. november

12

10. – 13. detsember

15

11. – 17. jaanuar 2021

20

Metsatööstus.

I õa

Kevad

04. – 07. veebruar

23

25. – 28. veebruar

26

25. – 28. märts

30

15. – 18. aprill

33

06. – 09. mai

36

31. mai – 06. juuni

40

 

 

Sihtrühm

Semester

Kuupäevad

Õppenädal

Tehnika ja tehnoloogia I, II, III õa

Sügis

12. – 15. september 2019

2.

 3. - 6. oktoober

5.

24. – 27. oktoober

8.

14. – 17. november

11.

12. – 15. detsember

15.

6. – 12. jaanuar 2020
õppe-/eksamisessioon

19.

20. – 26. jaanuar eksamisessioon

21.

Kevad

13. – 16. veebruar

24.

 5. – 8. märts

27.

26. – 29. märts

30.

16. – 19. aprill

33.

 7. – 10. mai

36.

 4. – 10. mai               eksamisessioon bak III kursus

36.

25. – 30. mai
õppe-/eksamisessioon bak I ja II kursus

39.

 8. – 14. juuni               eksamisessioon bak I ja II kursus

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, I õa

Sügis

 5. – 8. september 2019

1.

26. – 29. september

4.

24. – 27. oktoober

8.

14. – 17. november

11.

 5. – 8. detsember

14.

13. – 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

13. – 16. veebruar

24.

 5. – 8. märts

27.

26. – 29. märts

30.

16. – 19. aprill

33.

 7. – 10. mai

36.

 8. – 14. juuni

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, II õa

Sügis

19. – 22. september 2019

3.

10. – 13. oktoober

6.

31. oktoober – 3. november

9.

21. – 24. november

12.

12. – 15. detsember

15.

 6. – 12. jaanuar 2020

19.

Kevad

20. – 23. veebruar

25.

12. – 15. märts

28.

 2. – 5. aprill

31.

23. – 26. aprill

34.

21. – 24. mai

38.

8. – 14. juuni

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, III õa

Sügis

5. – 8. september 2019

1.

26. – 29. september

4.

17. – 20. oktoober

7.

7. – 10. november

10.

28. november – 1. detsember

13.

6. – 12. jaanuar 2020

19.

Kevad

6. – 9. veebruar

23.

27. veebruar – 1. märts

26.

19. – 22. märts

29.

16. – 19. aprill

33.

 

Kõrghariduse II aste (magistriõpe)

Õppekava

Semester

Kuupäevad

Õppenädal

Aiandus

Sügis

5. – 7. september 2019

1.

19. – 21. september 2019

3.

10. – 12. oktoober

6.

31. okt. – 2. nov

9.

21. – 23. november

12.

12. – 14. detsember

15.

13. – 17. jaanuar 2020

20.

Kalandus ja rakendusökoloogia

Sügis

19. – 21. september

3.

10. – 12. oktoober

6.

31. oktoober – 2.november

9.

21. – 23. november

12.

12. – 14. detsember

15.

13. – 17. jaanuar 2020

20.

Loodusturism I õa ja II õa

Sügis

5. – 7. september

1.

3. – 5. oktoober

5.

10. – 12. oktoober

6. 

31. oktoober – 2. november

9. 

21. – 23. november

12.

12. – 14.  detsember

15.

13. – 17 jaanuar 2020

20.

Aiandus

Kalandus ja rakendusökoloogia

Loodusturism

Kevad

   

6. – 8. veebruar

23.

27. – 29. veebruar

26.

26. – 28. märts

30.

23. – 25. aprill

34.

11. – 15. mai

37.

4. – 6. juuni

40.

Keskkonnakorraldus ja –poliitika, I õa

Linna- ja tööstusmaastike korraldus, II õa

 

Sügis

20. – 22. september 2019

3.

11. – 13. oktoober

6.

1. – 3. november

9.

22. – 24. november

12.

13. – 15. detsember

15.

13. – 17. jaanuar 2020

20.

Kevad

7. – 9. veebruar

23.

28. veebruar – 1. märts

26.

27. – 29. märts

30.

24. – 26. aprill

34.

11. – 15. mai

37.

5. – 7. juuni

40.

Loomakasvatus. I õa

Sügis

9. – 13. september 2019

2.

7. – 11. oktoober

6.

4. – 8. november

10.

9. – 13. detsember

15.

6. – 10. jaanuar 2020

19.

Kevad

5. – 9. veebruar

23.

26. veebruar – 1. märts

26.

25. – 29. märts

30.

22. – 26. aprill

34.

13. – 17. mai

37.

1. – 7. juuni

40.

Loomakasvatus. II õa

Sügis

19. – 22. september 2019

3.

10. – 13. oktoober

6.

31. oktoober – 3. november

9.

21. – 24. november

12.

12. – 15. detsember

15.

13. – 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Toiduainete

tehnoloogia I õa

Sügis

 9. – 13. september 2019

2.

30. september – 4. oktoober

5.

 4. – 8. november

10.

 2. – 6. detsember

14.

 6. – 10. jaanuar 2020

19.

Kevad

 3. – 7. veebruar

23.

23. – 27. märts

30.

20. – 24. aprill

34.

11. – 15. mai

37.

 8. – 12. juuni

41.

Toiduainete

tehnoloogia II õa

Sügis

18. – 21. september 2019

3.

 9. – 12. oktoober

6.

30. oktoober – 2. november

9.

20. – 23. november

12.

11. – 14. detsember

15.

13. – 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Energiakasutus I õa

Tootmistehnika I õa

Ergonoomika I õa

Sügis

12. –15. september 2019

2.

 3. – 6. oktoober

5.

24. – 27. oktoober

8.

14. – 17. november

11.

12. – 15. detsember

15.

 6. – 12. jaanuar 2020 eksamisessioon

19.

20. – 26. jaanuar eksamisessioon

21.

Kevad

13. – 16. veebruar

24.

 5. – 8. märts

27.

26. – 29. märts

30.

16. – 19. aprill

33.

 7. – 10. mai

36.

25. – 30. mai               eksamisessioon

39.

 8. – 14. juuni eksamisessioon

41.

Energiakasutus II õa

Tootmistehnika II õa

Ergonoomika II õa

Sügis

12. – 15. september 2019

2.

 3. – 6. oktoober

5.

24. – 27. oktoober

8.

14. – 17. november

11.

12. – 15. detsember

15.

 6. – 12. jaanuar 2020 eksamisessioon

19.

20. – 26. jaanuar eksamisessioon

21.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine.
Ökonoomika ja ettevõtlus. I õa

Sügis

19. – 22. september 2019

3.

10. – 13. oktoober

6.

31. oktoober – 3. november

9.

21. – 24. november

12.

12. – 15. detsember

15.

13. – 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

 6. – 9. veebruar

23.

27. veebruar – 1. märts

26.

26. – 29. märts

30.

23. – 26. aprill

34.

14. – 17. mai

37.

 1. – 7. juuni

40.

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine.
Ökonoomika ja ettevõtlus. II õa

Sügis

 5. – 8. september 2019

1.

26. – 29. september

4.

24. – 27. oktoober

8.

14. – 17. november

11.

 5. – 8. detsember

14.

 6. – 12. jaanuar 2020

19.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Geodeesia, kinnisvara- ja maakorraldus. I õa

Sügis

20. – 22.09 – 3. õppenädal

11. – 13.10 – 6. õppenädal

01. – 03.11 – 9. õppenädal

22. – 24.11 – 12. õppenädal

13. – 15.12 – 15. õppenädal

13. – 19.01.2020 – 20. õppenädal

 
 

Kevad

07. – 09.02 – 23. õppenädal

28.02 – 01.03 – 26. õppenädal

27. – 29.03 – 30. õppenädal

24. – 26.04 – 34. õppenädal

15. – 17.05 – 37. õppenädal

01. – 07.06 – 40. õppenädal

 

Lae ajakava alla (PDF)