MIKS VALIDA MAAÜLIKOOL?

 

Eesti Maaülikool kuulub maailma 50 parima ülikooli hulka põllumajanduse ja metsanduse valdkonnas. Oleme mitmeski mõttes ainulaadsed, sest meie õppe- ja teadusvaldkonnad ei kattu teiste ülikoolidega. 

Põllumajanduserialade kõrval on meil hulk uusi ja perspektiivikaid õppekavu oleme Eesti loodusõpingute tippkeskus, kus praktilise ja mitmekülgse hariduse saab muu hulgas ettevõtluse, metsanduse, kalanduse, keskkonnahoiu, loomameditsiini, inseneeria valdkondades.

Igal õppekaval on suur osa praktikal, mis leiab aset nii tipptasemel laborites kui meie välipraktikabaasides. Meil on arvukalt kontakte ettevõtjatega, kes heal meelel meie tudengeid praktikale ootavad. Seepärast on meie lõpetajad tööturul hinnatud tegijad.

Maaülikoolis tehakse maailmatasemel teadust - meil on iga aastaga järjest enam välisõppejõude ning -tudengeid. Kuulume mitmes valdkonnas maailma 1% tsiteerituimate ülikoolide hulka - see tõendab, et meie teadustöö tulemuslikkust hindavad kõikide teiste teadusasutuste töötajad kõrgelt.

Eesti Maaülikoolil on ainsana Eesti ülikoolidest tervilik ja roheline ülikoolilinnak, kus silmside kaugusel on õppehooned, raamatukogu, renoveeritud ühiselamud, kaasaegne spordihoone ning spordi- ja matkarajad. Siinsamas on ka kauplused ning kesklinngi asub lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Maaülikooli avatud, toetav ja sõbralik õpikeskkond on tunnustust leidnud nii Eestis kui välishindajate silmis; ülikool on edukalt läbinud institutsionaalse akrediteerimise ning õppekavagruppide kvaliteedihindamise - seega on Eesti Maaülikool parim koht, kus saada selleks, kelleks tahad!

 

 

 

Roheline mõtteviis

Praktilised erialad

Kindel tulevik

Teaduspõhised lahendused

Sõbralik õpikeskkond

Kaasaegne ülikoolilinnak

Tutvu lähemalt  bakalaureuseõppe, rakenduskõrgharidusõppe ja intergreeritud õppe õppekavadega.

Tutvu magistriõppe õppekavadega.

Kui sa tahad rohkem teada saada sellest, miks tasub maaülikooli õppima tulla, vaata ka maaülikooli tutvustavaid videoid.

(UUS!) Olulised kuupäevad:

  • 15. maist 6. juulini (k.a) avalduste vastuvõtt SAIS-is

  • alates 25. juunist 6. juulini (k.a) tööpäeviti kell 9.00–15.00 avalduste vastuvõtt peahoone (Kreutzwaldi 1a) vastuvõtulauas, ruumis 104

  • 14. juulil avaldatakse esmased vastuvõetute nimekirjad – oma õppima tulek tuleb kinnitada 2 päeva jooksul alates enda vastu võetuks määramisest SAISis (vastuvõetuks määramise päev + kaks päeva)

  • 19. augustini (k.a) toimub vabade õppekohtade täitmine vastuvõtu pingerea alusel