Loodusteaduste kooli vilistlased

 

Lõpetajad 2016

1. Jaan Grosberg, Tamme Gümnaasium

2. Greete Hõbejärv,  Hugo Treffneri Gümnaasium

3. Aleks Käämer, Jaan Poska Gümnaasium

4. Einike Lemats, Tamme Gümnaasium 

5. Stella Miil, Jaan Poska Gümnaasium

6. Angela Mäll, Jaan Poska Gümnaasium

7. Anni Britta Pajoma, Jaan Poska Gümnaasium

8. Elo Maria Pauman, Hugo Treffneri Gümnaasium

9. Rahel Rae, Tamme Gümnaasium - lõpetas kiitusega

10. Tiina Maria Tali, Jaan Poska Gümnaasium

11. Laur Tammeorg, Jaan Poska Gümnaasium

12. Hanna Elisabeth Tiisler, Põlva Ühisgümnaasium

13. Jürgen Hendrik Voitka, Jaan Poska Gümnaasium

 

Lõpetajad 2015

1. Liis Aleksejeva, Treffneri Gümnaasium - lõpetas kiitusega

2. Martin Bluum, Tamme Gümnaasium

3. Dagmar Haugas, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium

4. Annika Jürgenson, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium

5. Tuuli Jürgenson, Treffneri Gümnaasium - lõpetas kiitusega

6. Karl-Kristjan Kari, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium

7. Karin Kivisild, Põlva Ühisgümnaasium

8. Siim Laanelepp, Tamme Gümnaasium

9. Joosep Liiv, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium

10. Laura Lokko, Treffneri Gümnaasium - lõpetas kiitusega

11. Hain Luud, Miina Härma Gümnaasium

12. Marju Matt, Tamme Gümnaasium

13. Kulla Mellov, Jaan Poska Gümnaasium

14. Siim Christian Reppo-Sirel, Treffneri Gümnaasium

15. Martin Roose, Tamme Gümnaasium

16. Maali Tars, Treffneri Gümnaasium

17. Michelle Uelskaja, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

18. Richard Vaher-Vahter, Tamme Gümnaasium

 

Lüllemäe kooli õpilased

1. Lauri Ansi

2. Ahti Freiberg

3. Uku Freiberg

4. Marianne Hannus

5. Helis Kann

6. Aale Kuks

7. Hava Kuks

8. Etser Laas

9. Elo Mai Lepp

10. Piia Mari Lepp

11. Margit-Merilin Maa

12. Anni Aliide Markvart

13. Endel Meriste

14. Õie Meriste

15. Karl Peegel

16. Kevin Ploomi

17. Eliis Sarv

18. Mai Marleen Tsvetkov

19. Lee Õunapuu

 

Lõpetajad 2014

1. Ann Sandra Anderson, Võru Kreutzwaldi gümnaasium – lõpetas kiitusega

2. Rainer Grosberg, Miina Härma gümnaasium

3. Johanna Juhkam, Tartu Kivilinna gümnaasium

4. Annely Kasela, Nõo gümnaasium

5. Aimar Kauts, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

6. Martin Kisand, Miina Härma gümnaasium

7. Birgit Koll, Jõgeva gümnaasium

8. Hanna-Annika Kuulmets, Tartu Tamme gümnaasium

9. Tauri Lepiku, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

10. Epp Libe, Tartu Descartes'i Lütseum

11. Kristin Liivat, Tartu Kivilinna gümnaasium

12. Liisu Miller, Hugo Treffneri gümnaasium

13. Merilin Mühlberg, Hugo Treffneri gümnaasium

14. Peep Noorkõiv, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

15. Anna-Liisa Palok, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

16. Alli Paukson, Tartu Kivilinna gümnaasium

17. Liis Promvalds, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

18. Raigo Raamat, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

19. Triinu Sala, Hugo Treffneri gümnaasium – lõpetas kiitusega

20.Martin Tikk, Hugo Treffneri gümnaasium

21. Elise Vähi, Võru Võru Kreutzwaldi gümnaasium – lõpetas kiitusega

22. Eia Vänzel, Tartu Tamme gümnaasium

 

Lüllemäe kooli õpilased

1. Ahti Freiberg

2. Marianne Hannus

3. Helis Kann

4. Kaspar Kann

5. Aale Kuks

6. Hava Kuks

7. Etser Laas

8. Piia-Mari Lepp

9. Endel Meriste  – lõpetas kiitusega

10. Anni Peegel

11. Karl Peegel

12. Kelly Ploomi

13. Kevin Ploomi

14. Hades Prans

15. Jaak Sachris – lõpetas kiitusega

16. Liisa Sachris

17. Stella-Nataly Trahv

 

Lõpetajad 2013

1. Hanna Esko, Miina Härma gümnaasium

2. Ragne Hallik, Kivilinna gümnaasium

3. Eleri Harjo, Tamme gümnaasium

4. Justin Hein, Miina Härma gümnaasium

5. Kati Juurik, Elva gümnaasium – lõpetas kiitusega

6. Marta Kaart, Tamme gümnaasium

7. Annela Kams, Miina Härma gümnaasium – lõpetas kiitusega

8. Siiri Kits, Hugo Treffneri gümnaasium

9. Carmen Kuningas, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

10. Kail Kuresoo, Tamme gümnaasium

11. Susanna Leies, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

12. Hedvig Liblikas, Miina Härma gümnaasium – lõpetas kiitusega

13. Veiko Lillipuu, Hugo Treffneri gümnaasium

14. Maret Lüllman, Tamme gümnaasium, – lõpetas kiitusega

15. Hanna Kadri Metsvaht, Hugo Treffneri gümnaasium

16. Kärt Petser, Elva gümnaasium

17. Merili Pungits, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

18. Kelli Rümmel, Tamme gümnaasium – lõpetas kiitusega

19. Sirli Sarv, Kivilinna gümnaasium

20. Keili Sikk, Võru Kreutzwaldi gümnaasium

21. Rasmus Varrik, Võru Kreutzwaldi gümnaasium – lõpetas kiitusega

22. Irina Guljavina, Rakvere gümnaasium

23. Liis Järvamägi, Tamsalu gümnaasium

24. Noomi Kams, Kadrina keskkool – lõpetas kiitusega

25. Käthrine Kaurla, Rakvere gümnaasium

26. Meryl Komp, Kadrina keskkool – lõpetas kiitusega

27. Annabel Kruusakivi, Kuusalu keskkool

28. Maret Laheveer, Rakvere gümnaasium

29. Hendrik Lahi, Haljala gümnaasium

30. Aivar Meldre, Rakvere gümnaasium

31. Jane Pall, Kunda ühisgümnaasium

32. Brigita Perm, Tamsalu gümnaasium

33. Katrin Plaado, Haljala gümnaasium

34. Pille-Riin Raidma, Kadrina keskkool

35. Astra Sild, Kadrina keskkool

36. Getter Taal, Rakvere gümnaasium

37. Hannalore Taal, Rakvere gümnaasium

38. Andre Talu, Rakvere gümnaasium

39. Helena Vanari, Rakvere Reaalgümnaasium – lõpetas kiitusega

 

Lõpetajad 2012

1. Kristel Altsaar – Tartu Tamme gümnaasium

2. Mirjam Grosberg – Miina Härma gümnaasium

3. Kertu Kadastik – Tartu Tamme gümnaasium

4. Eva-Mai Kalavus –  Jaan Poska gümnaasium

5. Anna Kattel – Tartu Tamme gümnaasium – lõpetas kiitusega

6. Merilin Kruuse – Rannu gümnaasium

7. Marili Laas – Elva gümnaasium – lõpetas kiitusega

8. Merili Lindpere – Kivilinna gümnaasium

9. Sigrid-Susanna Malinen – Miina Härma gümnaasium

10. Merit Nikopensius – Jaan Poska gümnaasium – lõpetas kiitusega

11. Maris Pärn – Hugo Treffneri gümnaasium

12. Aksel Põder – Forseliuse gümnaasium

13. Lisette Huanita Sipelgas – Elva gümnaasium

14. Linda Tammekivi – Hugo Treffneri gümnaasium

15. Annette Tilk – Tartu Kommertsgümnaasium

 

 Jõe- ja järvekooli lõpetajad

 

1. Imbi Esko – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

2. Sofia Gratšova – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

3. Merlin Grosberg – Tartu Raatuse gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

4. Sandra Grudinin – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

5. Karina Jagudina – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

6. Anita Juckum – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

7. Margret Jürison – Tartu Tamme gümnaasium, kaitses lõputöö hindele A

8. Birgit Koll – Jõgeva gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

9. Liisa Kunnus Võru Kreutzwaldi gümnaasium – kaitses lõputöö hindele A, lõpetas kiitusega

10. Martin Laansalu – Viljandi C.R.Jakobsoni gümnaasium, kaitses lõputöö hindele A

11. Merilin Lehismets – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

12. Merilin Merirand – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

13. Mats Mikkor – Viljandi C.R.Jakobsoni gümnaasium, kaitses lõputöö hindele A

14. Bruno Saar – Hugo Treffneri gümnaasium, kaitses lõputöö hindele A

15. Viktor Sapatšuk – Kivilinna gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

16. Geidi Siidra –Võru Kreutzwaldi gümnaasium, kaitses lõputöö hindele A, lõpetas kooli kiitusega

17. Silva Sulg – Tartu Kunstigümnaasium, kaitses lõputöö hindele A

18. Romet Sutt – Pärnu Koidula gümnaasium, kaitses lõputöö hindele B

 

Lõpetajad 2011

1. Eva Asper – Tallinna Reaalkool

2. Kelly Ellermaa – Nõo reaalgümnaasium

3. Merlin Grosberg – Tartu Raatuse gümnaasium – lõpetas kiitusega

4. Henri Kristo Hõrrak – Tallinna Reaalkool

5. Emeri Jahhu – Tartu Kivilinna gümnaasium

6. Margret Jürison – Tartu Tamme gümnaasium

7. Killu Kaasik – Tartu Forseliuse gümnaasium

8. Kelli Kärsna – Tartu kommertsgümnaasium

9. Eneli Leis – Tartu Tamme gümnaasium

10. Andre Merilaid – Tartu Raatuse gümnaasium

11. Gerly Mägi –  Tallinna Reaalkool – lõpetas kiitusega

12. Maris Mägi – Tartu Raatuse gümnaasium

13. Anna Parts – Tallinna inglise kolledž – lõpetas kiitusega

14. Jenni Katri Pedor – Hugo Treffneri gümnaasium – lõpetas kiitusega

15. Liisa-Reet Piirimäe – Tartu Miina Härma gümnaasium

16. Triin Puusepp – Tartu Raatuse gümnaasium

17. Andreas Raukas – Tartu Hugo Treffneri gümnaasium

18. Liina Reinart – Tartu Miina Härma gümnaasium

19. Bruno Saar – Tartu Hugo Treffneri gümnaasium – lõpetas kiitusega

20. Viktor Sapatšuk – Tartu Kivilinna gümnaasium

21. Kadi Jette Tamjärv – Tallinna Reaalkool

22. Silvia Tänav – Tallinna inglise kolledž

23. Susanna Vain – Tallinna inglise kolledž

24. Oliver Valdmaa – Tallinna inglise kolledž – lõpetas kiitusega

25. Kristel Vissor – Tartu kommertsgümnaasium

26. Mariliis Õun – Tartu Miina Härma gümnaasium – lõpetas kiitusega

 

Lõpetajad 2010

1. Mare Eller – Nõo reaalgümnaasium

2. Liisi Juhkam – Nõo reaalgümnaasium

3. Katrin Jõgi  – Hugo Treffneri gümnaasium –  kiitusega

4. Merilin Kuld – Tartu Kivilinna gümnaasium

5. Kety Kuusaru – Pärnu täiskasvanute gümnaasium

6. Martin Merisalu – Nõo reaalgümnaasium

7. Mai-Liis Mutso – Tartu Kommertsgümnaasium

8. Ere Raadik – Nõo reaalgümnaasium

9. Hannes Reinup – Nõo reaalgümnaasium

10. Sireli Ruusmaa – Tartu Kommertsgümnaasium

11. Merilin Šults – Tartu kutsehariduskeskus

12. Simo-Jarek Zaranek – Tartu Kivilinna gümnaasium

13. Anna-Liisa Zirkel – Tartu Tamme gümnaasium

14. Hannes Tammik – Hugo Treffneri gümnaasium

15. Egle Truska – Nõo reaalgümnaasium –  kiitusega

16. Laura Valli – Hugo Treffneri gümnaasium –  kiitusega

17. Solveig Verbu – Tartu Kivilinna gümnaasium

18. Uku Volke – Tartu Kivilinna gümnaasium

 

Lõpetajad 2009

1. Allan Avi (Hugo Treffneri gümnaasium) – kiitusega

2. Kristo Ilves (Elva gümnaasium)

3. Eva Karu (Nõo reaalgümnaasium)

4. Klaarika Kikas (Mart Reiniku gümnaasium) – kiitusega

5. Jaan Kraav (Nõo reaalgümnaasium) – kiitusega

6. Juta Kraav (Nõo reaalgümnaasium)

7. Kirsi Kriit (Tartu Kommertsgümnaasium)

8. Maarja-Liisa Laanetu (Hugo Treffneri gümnaasium)

9. Marie Lilleleht (Tartu Waldorfgümnaasium)

10. Lennart Maala (Nõo reaalgümnaasium)

11. Elli Maria Mäesalu (Tartu Tamme gümnaasium)

12. Kadri Oras (Nõo reaalgümnaasium)

13. Edvin Põlgast (Elva gümnaasium)

14. Mario Reiman (Nõo reaalgümnaasium)

15. Mart Rinken (Kivilinna gümnaasium)

16. Linda Rusalepp (Hugo Treffneri gümnaasium) – kiitusega

17. Marin Sulomägi (Tamme gümnaasium)

18. Liis Vaino (Miina Härma gümnaasium)

19. Indrek Veidenberg (Miina Härma gümnaasium)

20. Mari-Liis Viljur (Mart Reiniku gümnaasium) – kiitusega

 

Lõpetajad 2008

1. Indrek Alberg – Kivilinna gümnaasium

2. Tavo Ani – Tamme gümnaasium

3. Kristine Asukül – Tamme gümnaasium

4. Kertu Brutus – Hugo Treffneri gümnaasium

5. Maarja Gross – Miina Härma gümnaasium

6. Helena Heidemann – Nõo Reaalgümnaasium

7. Kadi Kruus – Nõo Reaalgümnaasium

8. Tuule Mall Kull – Miina Härma gümnaasium

9. Reelika Lodjak – Nõo Reaalgümnaasium

10. Viljar London – Kivilinna gümnaasium

11. Hans Metsoja  – Miina Härma gümnaasium

12. Anette Nurm – Kommertsgümnaasium

13. Kirke Pilvik – Nõo Reaalgümnaasium (kiitusega)

14. Kristi Tiimann – Miina Härma gümnaasium

15. Saara Nette Tõugjas – Kommertsgümnaasium

16. Ebe Merit Vellemaa – Kommertsgümnaasium

 

Lõpetajad 2007

1. Evelyn Fridolin – Kivilinna gümnaasium

2. Kaidi Helleng - Tamme gümnaasium

3. Maret Kruus – Miina Härma gümnaasium

4. Merlin Kudi – Tamme gümnaasium

5. Tiia Linda Kull – Miina Härma gümnaasium

6. Kaija Kõiv – Tamme gümnaasium

7. Liisa Kübarsepp – Hugo Treffneri gümnaasium

8. Eva Lõhmus – Tamme gümnaasium

9. Mare Oja – Hugo Treffneri gümnaasium

10. Ly Pärnaste – Miina Härma gümnaasium (kiitusega)

11. Anna Liisa Sikk –  Kivilinna gümnaasium

12. Maarja Tagel – Miina Härma gümnaasium

13. Mari Tagel – Kivilinna gümnaasium

14. Hedvig Tamman – Hugo Treffneri gümnaasium

15. Kerli Tammeveski – Kommertsgümnaasium

16. Katrin Tähepõld – Hugo Treffneri gümnaasium

17. Grete Uibo – Hugo Treffneri gümnaasium

18. Linda-Liisa Veromann – Miina Härma gümnaasium