BAFF

Baltic-American Freedom Foundation
 


http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/

Baltic-American Freedom Foundation (BAFF) asutati eesmärgiga  veelgi rikastada ja  tugevdada majandus- ja hariduslaseid sidemeid USA  ning Eesti, Läti ja Leedu vahel.

BAFF annab  välja stipendiume järgmistes kategooriates:

PROFESSIONAL INTERNSHIP PROGRAM

Bakalaureuseõppe viimase kursuse  üliõpilased  ja hiljutised lõpetajad (mitte rohkem kui 12 kuud tagasi) võivad kandideerida kuni aastasele erialasele praktikale  oma valdkonna juhtivates firmades USA-s.
Stipendium kuni $ 30,000 katab kõik kulud kuueks kuuks või üheks aastaks. Avalduse esitamise tähtajad on  30. oktoober ja 5. aprill.

GRADUATE SCHOLARSHIP PROGRAM

Stipendium kuni $ 25,000 aastas magistriõpinguteks või magistritasemel täienduskoolituseks USA juhtivates ülikoolides majanduse, äri, juhtimise, tehnoloogia, IT, õiguse, meditsiini jt valdkondades.
Stipendiumi taotlemiseks peab olema vastuvõttev otsus USA ülikoolist.
Taotluse esitamise tähtaeg  on  1. aprill.

RESEARCH SCHOLAR  PROGRAM

Stipendium professoritele ja teaduritele kuni $ 60,000 aastas iseseisvaks või kollektiivseks uurimistöö tegemiseks USA-s kuni üks aasta. Erakordne selle programmi juures on, et see võib katta ka abikaasa ja laste elasmiskulusid. Taotluste esitamise tähtajad on  30. oktoober ja 1. aprill.

Kõik programmid on väga kõrgetasemelised ja eeldavad kandidaatidelt väga head inglise keele oskust, kõrget professionaalset taset ja motiveeritust, väga head suhtlemisoskust  ning arusaamist fondi missioonist. Kõik stipendiumi saajad kirjutavad alla lepingule, mis kohustab peale programmi lõppemist tulema tagasi Eestisse.

Lisainfo, kandideerimise tingimused, avalduste vormid jm vajalik:

http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/