Ajakava

23. septembri üldine ajakava:

12.00 Akadeemiline aktus maaülikooli peahoones

15.00–17.00 Instituudid kõigile huvilistele avatud

16.00 Registreerimine ja lõunasöök spordihoone juures (kell 16–18 pakume registreerunutele ka kerge eine)

18.00 Pidu Eesti Maaülikooli spordihoones

 

Instituutides kell 15.00-17.00

Tehnikamajas

14.45–15.00 Registreerimine, miniväljapanek: BSE kogumikud, õpikud, diplomid, aukirjad jne
  Direktor
15.00–15.20 Margus Arak: Tehnikainstituut ja Tehnikakolledž
  Doktorid 2016
15.20–15.40 PhD Marten Madissoo: Modifitseeritud lõikuriga raskesti töödeldavate materjalide pinnakvaliteedi parandamine viimistleval treimisel.
15.40–16.00 PhD Alo Allik: Hajaenergeetika lahenduste planeerimine lähtudes tuule- ja päikeseenergiast toodetud elektri kohapealse otsetarbimise osakaalu suurendamisest.
  Sõna soovijatele
16.00–17.00 Ringkäik Tehnikamajas

Veterinaarmeditsiini- ja loomakasvatuse instituudis

15.00–15.15 Kogunemine
15.15–15.40 Instituuti tutvustav lühiloeng
  Loomakasvatuse/zootehnika/kalakasvatuse eriala – Kreutzwaldi 62, auditoorium A-201
  Veterinaarmeditsiini eriala – Kreutzwaldi 62,  auditoorium A-209
  Liha- ja piimatehnoloogia/toiduainete tehnoloogia eriala - Kreutzwaldi 56/5, auditoorium 123
15.45–16.15 Kliiniku tutvustamine
16.15–17.00 Õpperuumide ja laborite külastus

Põllumajandus- ja keskkonnainstituudis

15.00–17.00 Laborite ja osakondade külastamine
16.00 Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi üldine tutvustus instituudi juhtkonna poolt (auditooriumis 2C1)

Majandus- ja sotsiaalinstituudis

15.00–17.00 Avatud näitus "MSI läbi aegade" (auditooriumis 104), kohal on kõik õppejõud ning pakutakse kohvi.
  Kavas on interaktiivsed mängud.

Metsandus- ja maaehitusinstituudis

15.00 – 17.00 Instituudi osakondade külastamine, avatud laborid ja osakondade ruumid.
15.00 – 16.00 Osakondade tegevust tutvustatakse kell 15.00 – 16.00 ruumides:
  1C2 – maaehituse osakond (ettekanne teemal “Insenerikonstruktsioonide kateeder/maaehituse osakond 70");
  1B1 – metsakasvatuse, metsakorralduse ja metsatööstuse osakond;
  2B5 – geomaatika osakond
  D167 – veemajanduse osakond (esitlus teemal “Tähtsündmused Eesti maaparanduses“)
16.00 – 17.00 Laborikorpuse (Kr. 56-4) külastamine: metsatööstuse, maaehituse ja veemajanduse osakonna laborid

 

Peo ajakava

18.30         Mait ja Mikko Maltis

19.10         tantsutrupp Dancing Dreams

19.30         ansambel TipMalts

20.10         tantsutrupp Dancing Dreams

20.30         Mait ja Mikko Maltis

21.10         DJ Sven Sumberg

21.30         ansambel TipMalts

22.10         DJ Sven Sumberg

22.30         Tanja Mihhailova, Mikk Saar ja ansambel Swingers

23.15         üllatus

23.30         Tanja Mihhailova, Mikk Saar ja ansambel Swingers

00.30 – 04.00     DJ Sven Sumberg & videodisko