KKK

Korduma kippuvad küsimused

 

Kus pidu toimub ja millal algab?

Pidu toimub Eesti Maaülikooli spordihoones, Kreutzwaldi 3, Tartu. Uksed avame kell 16.00, peo avamine on kell 18.00. 

 

Kas saan veel peole tulla, kui ma pole registreerunud?

Jah, müüme ka kohapeal pileteid, viimase hetke hinnaks on 45 eurot. Pileti saab osta AINULT SULARAHASEelregistreerumisega internetist enam pileteid osta ei saa.

 

Kes peavad end kohapeal registreerima?

Registreerima peavad end kõik peol osalejad, kes on eelregistreerunud. Palume registreerimiseks isikut tõendav dokument kaasa võtta. Nime ning osalustasu maksmise kontrollimisel saate vastu käepaela, millega on võimalik kogu õhtu vältel sisse-välja käia. Ilma käepaelata on õigus turvatöötajatel paluda Teil peolt lahkuda. Registreerimistelk asub spordihoone parklas, suure telgi vahetus läheduses. Registreeruda ning käepaela välja võtta saab alates kella 14.00-st. 

 

Kui olen registreerunud, kuid mul on osalustasu maksmata?

Kui inimene on peole registreerunud, kuid pole meeldetuletustest hoolimata õigeaegselt tasunud osalustasu, siis on korraldajatel õigus küsida kohapeal kehtivat hinda ehk 45-eurost osalustasu. Kui olete osalustasu kandnud üle peale 20. septembrit 2016, võtke tasumise kinnituseks kaasa maksekorralduse koopia.  

 

Kas minu asemel võib tulla keegi teine?

Kuna üritus on kohe-kohe ukse ees ning eelregistreerumine on sulgunud, siis palun ärge enam nimevahetussoove saatke, sest see tekitab korraldajates asjatut ajakulu ning võimalikku segadust registreerumisel. Loodame mõistvale suhtumisele, et Te oma nime alt ostetud pileteid enam teistele isikutele edasi ei anna. 

Kui teil on tõesti täna selgunud mõjuv põhjus, miks Te ei saa peol osaleda, saatke põhjendusega kiri vilistlane@emu.ee. Peale 23. septembril kell 12.00 tulnud tühistamispalveid me arvesse ei võta. 

 

Millal algab registreerimine ja pidu?

Registreerimine algab kell 14.00 spordihoone parklasse paigaldatud eraldi väiksemas telgis. Spordihoone uksed avatakse kell 16.00. Pidu avatakse kell 18.00 ja kestab kuni 04.00. Registreerumine on avatud seni, kuni vaja (eelduste kohaselt ca kella 23ni) ning õhtustes oludes võtame endale õiguse kolida registreerimine spordihoone fuajeesse. Ajakava on leitav siit

 

Kas laudu saab broneerida?

Laudu ette broneerida ei ole võimalik. Alates kella 16-st on uksed avatud ning iga seltskond võib endale ise meelepärase vaba koha valida ja hoida sellel peo jooksul silma peal. Vabade kohtade ning nn „endale broneeritud“ laudade valvamise eest korraldajad vastutust ei võta.

 

Kas kohapeal süüa-juua saab?

Iga osaleja saab saabudes kella 16-18 vahel tasuta sooja eine (mulgipuder lisanditega). Sööki pakutakse suure peotelgi all käepaela alusel. Hiljem kui kell 18.00 saabujatele tasuta toitu ei tagata.

Kogu peo vältel on avatud müügipunktid, kust saab osta söödavat ja joodavat - nii sooja kui külma sööki, kergemat ja kangemat jooki. Kiirema ja sujuvama teeninduse huvides palume kaasa varuda sularaha, enamikus müügipunktides pole kaardimakse võimalik. Lähim pangaautomaat asub Rukkilille Comarketi juures.

Oma söögi ja joogiga peole sisenemine ei ole lubatud ning korraldajatel on õigus see konfiskeerida. 

 

Kuhu parkida saab?

Parkida on võimalik Metsamaja, Tehnikamaja ja spordihoone Emajõe poolsesse parklasse. Parkimine on tasuta, kuid palume jälgida parkimis- ja liikluskorraldusreegleid ning parkida selleks ettenähtud kohtadele. Linnaku kaart on nähtav siin.

Kuna samal ajal toimub ka teisi üritusi, sh Tartu ralli,  siis on kell 18.20 – 21.00 liikluseks suletud Tartus Tähtvere Spordipargi ja Laululava ümbruse teed - seega palume vältida peole tulemist läbi Supilinna. Soovitame kesklinnast tulles sõita mööda Kroonuaia või Laia tänavat, Jakobi mäest üles ning mööda Kreutzwaldi tänavat spordihooneni. Tallinna poolt tulles liikluspiiranguid ei ole. 

 

Mida selga panna?

Riietus on vabalt valitav, tundke end mugavalt ja hästi. Kuna pidu toimub nii spordihoones sees kui õues telgi all, siis me ei sea riietuse valikul piiranguid. Jalatsite valikul palume arvestada, et spordihoonesse on suurde saali paigaldatud vaipkate ning kütteta telk asub väljas asfaldil, mistõttu me ei soovita naisterahvastel kanda väga kõrgeid ja teravaid kontsi. Üleriided saab soovi korral anda garderoobi.

 

Kus võib teha suitsu?

Suitsetamiseks sobilik ala on spordihoone ja peahoone vahel prügikastide juures. Halva ilma korral püüame suitsetamisalaks püsitada eraldi telgi. Palun vältige suitsu tegemist (sh süütamist) spordihoone uste läheduses, et suitsuving ei satuks uste ja ventilatsiooni kaudu spordihoonesse. Suure inimhulga tõttu on meil kõigil parem, kui peosaalis on rohkem õhku! 

 

Kus saab kursusekaaslastega vaiksemalt suhelda?

Veidi vaiksem on õues asuva peotelgi all, mis on paigaldatud spordihoone parklasse ning kus saab ekraanidel jälgida ka sees toimuvat. Telk on hoonega ühendatud ajutise trepi kaudu. 

Oleme avanud ka peahoone kohviku, kus saate veidi vaiksemates oludes juttu ajada ja korraks peost eemalduda. Samas kanname kohvikusse ekraanide kaudu üle ka seda, mis toimub spordihoones. Peahoone asub mõnikümmend sammu spordihoonest linna poole.

 

Kas jagub piisavalt tualette?

Kuna spordihoones on tualettide arv piiratud, oleme tellinud lisaks mitmeid välitualette, et ei tekiks pikki järjekordi. Kuni südaööni saab käia ka peahoone WC-des.