Hanked

EMÜ PKI Mullateaduse õppetool kuulutab välja hanke ioonkromatograafilisele süsteemile Dionex ICS 5000 autosampleri ostmiseks

 

Mullateaduse õppetoolil on ioonkromatograafiline süsteem Dionex ICS 5000, mille senine autosampler vajaks remonti, kuid antud mudeli (AS-1) varuosade tootmine on lõpetatud ja seega ei garanteeri tootja meile vajalike varuosade tarnimist. Seetõttu on vajalik asendada senine autosampler kaasaegsega, et ioonkromatograafiline süsteem ICS5000 saaks edaspidi töötada tõrgeteta.

Pakutav autosampler peab vastama järgmistele kriteeriumitele, olema samaväärne või parem.

1. Autosampler peab ühilduma ioonkromatograafiga Dionex ICS5000

2. Autosampler peab olema tarkvaraliselt kasutatav juhtimisprogrammiga Thermo Scientific® Dionex® Chromeleon®  v 7.2.7.

3. Autosampler peab võimaldama kasutada viaale mahuga 0.5 kuni 5.0 ml

4. Autosampler peab mahutama vähemalt 50 viaali

 

Pakkumine peab sisaldama autosampleri transpordi ja paigalduse ning tagama ühilduvuse kasutatava riist- ja tarkvaraga. Paigaldajal peab olema ICS5000 tootjafirma poolt tunnustatud pädevus/volitus paigaldus ja installeerimistöödeks. Samuti peab pakkuja garanteerima varustatuse varuosadega ja tehnilise hoolduse.

Garantii vähemalt 1 aasta.

Pakkumus esitada aadressil tonu.tonutare@emu.ee hiljemalt 14.12. 2018 kell 14:00. Infot hanke kohta saab eelnimetatud kontaktaadressilt.

Eduka pakkumuse valiku alus: madalaim pakkumuse maksumus.

 

 

 

Informatsiooni Eesti Maaülikooli riigihangete kohta saab Riigihangete registrist aadressil: https://riigihanked.riik.ee/register/HankedOtsing.html.

Soovitud hankel osalemiseks ja hankedokumentidele ligipääsemiseks sisenege ID-kaardi või mobiil ID-ga autentides. Hankes osalemiseks tuleb Hankijale avaldada enda kontaktandmed, registreerudes hanke juurde hanke üldandmete või hankes osalejate lehel.

 

Eesti Maaülikooli 2018. aasta hankeplaan

 

Lisainfo saamiseks võtke ühendust riigihangete talitusega

Tel: 731 3368

E-post: riigihanked@emu.ee