Registreerimine

Juhend liitumiseks

11:14 06.05.2016

Jalgrattakonkursi arvestus toimub Endomondo keskkonnas, mis võimaldab lihtsalt ja mugavalt oma läbitud distantse üles märkida. 

Alustuseks on vajalik kasutaja Endomondo keskkonnas. Selleks tuleb end nende kodulehel kasutajaks registreerida, kinnitada saadetud kontroll-e-mailis oma aadress ning Endomondosse sisse logida. 

Nutitelefonide omanikud saavad kasutada Endomondo äppi, mis enamuse tööst nende eest ära teeb. 

Kui teile ei ole võimalik nutitelefoniga oma liikumist järgida, siis saab oma läbitud kilomeetreid käsitsi sisestada Endomondo kodulehel. 

NB! Arvesse lähevad vaid transpordi eesmärgil pedaalitud kilomeetrid. Seega, alati kontrollige, et Endomondosse kilomeetrite sisestamisel oleks transpordiliigiks valitud Cycling (transport)

Tuletame ka meelde, et me usaldame oma konkursist osavõtjaid, et te kilomeetritega sohki ei tee ning sisestate tõesti ainult need kilomeetrid, mis te jalgrattaga niisama liikumiseks läbinud olete. 


Soovi korral saame teile eraldi koolituse teha Endomondo osas, selleks tuleb teada anda Elisele (elis.vollmer@emu.ee) või Elenile (elen.peetsmann@emu.ee). 

 

Osale konkursil!

Ees- ja perekonnanimi*
*
Instituut või tugistruktuur*
Kodukoha aadress (piisab tänava ja maja numbrist. Seda ei avaldata, kuid see on vajalik üldiste liikumistrajektooride kaardistamiseks)*
E-post*
Telefon*
Vajan abi Endomondo keskkonna kasutamisel*