ÕISi logimine

ÕISi veebiaadress on http://ois.emu.ee/. Link ÕISi sisenemiseks paikneb ka EMÜ kodulehe ülaservas. ÕISi sisselogimiseks saate kasutada EMÜ arvutivõrgu keskset kasutajatunnust ja salasõna.

Sisselogimine on võimalik ajal, mil isikul on ülikooliga aktiivne suhe (üliõpilane, töötaja, külalisüliõpuilane jne). Isik kaotab õiguse ÕISi sisse logida alates ülikooliga suhte lõppemise kuupäevast (eksmatrikuleerimise kuupäev, õppe lõpukuupäev, töösuhte lõpukuupäev vms).

Sisselogimise vormile sisestage EMÜ arvutivõrgu keskne kasutajatunnus ja parool. Pärast autoriseeritud kasutaja sisselogimist avaneb ekraanil ÕISi pealeht, millel on näha vastavalt kasutaja õigustele lingid eri moodulitesse sisenemiseks ja toimingute tegemiseks (joonisel üliõpilase vaade).

Töö lõpetamisel tuleb ÕISist välja logida (mitte lihtsalt veebilehitseja sulgeda). Selleks vajutage ÕISi pealehel lingile Logi välja või olles mistahes ÕISi lehel valige paremal ülanurgas olevast rippmenüüst Logi välja.

 

Esmakordsel ÕISi logimisel, pärast üliõpilase või välisüliõpilase õppekoha tekkimist, küsitakse õppijalt kinnitust Eesti Maaülikoolis õppimist reguleerivate õigusaktidega tutvumise kohta. Selle kinnitamisel saadetakse sama info ÕISi teadete postkasti ja ÕISi kontaktandmetesse märgitud kinnitaja e-posti aadressidele juhuks, kui soovitakse hiljem uuesti õigusaktidega tutvuda  või kinnituse teksti uuesti lugeda.

 

 

Autoriõigus Eesti Maaülikool ja Tartu Ülikool