Sessioonõpe 2019/2020. õppeaastal

Kõrghariduse I aste (bakalaureuseõpe)

Sihtrühm

Semester

Kuupäevad

Õppenädal

Tehnika ja tehnoloogia I, II, III õa

Sügis

12. - 15. september 2019

2.

 3. - 6. oktoober

5.

24. - 27. oktoober

8.

14. - 17. november

11.

12. - 15. detsember

15.

6. - 12. jaanuar 2020
õppe-/eksamisessioon

19.

20. - 26. jaanuar eksamisessioon

21.

Kevad

13. - 16. veebruar

24.

 5. - 8. märts

27.

26. - 29. märts

30.

16. - 19. aprill

33.

 7. - 10. mai

36.

 4. - 10. mai               eksamisessioon bak III kursus

36.

25. - 30. mai
õppe-/eksamisessioon bak I ja II kursus

39.

 8. - 14. juuni               eksamisessioon bak I ja II kursus

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, I õa

Sügis

 5. - 8. september 2019

1.

26. - 29. september

4.

24. - 27. oktoober

8.

14. - 17. november

11.

 5. - 8. detsember

14.

13. - 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

13. - 16. veebruar

24.

 5. - 8. märts

27.

26. – 29. märts

30.

16. - 19. aprill

33.

 7. - 10. mai

36.

 8. - 14. juuni

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, II õa

Sügis

19. - 22. september 2019

3.

10. - 13. oktoober

6.

31. oktoober - 3. november

9.

21. - 24. november

12.

12. - 15. detsember

15.

 6. - 12. jaanuar 2020

19.

Kevad

20. - 23. veebruar

25.

12. - 15. märts

28.

 2. - 5. aprill

31.

23. – 26. aprill

34.

21. - 24. mai

38.

8. - 14. juuni

41.

Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, III õa

Sügis

5. - 8. september 2019

1.

26. - 29. september

4.

17. - 20. oktoober

7.

7. - 10. november

10.

28. november – 1. detsember

13.

6. - 12. jaanuar 2020

19.

Kevad

6. - 9. veebruar

23.

27. veebruar - 1. märts

26.

19. - 22. märts

29.

16. - 19. aprill

33.

 

Kõrghariduse II aste (magistriõpe)

 

Õppekava

Semester

Kuupäevad

Õppenädal

Aiandus Sügis 5. - 7. september 2019 1.
19. - 21. september 2019 3.
10. - 12. oktoober 6.
31. okt. - 2. nov 9.
21. - 23. november 12.
12. - 14. detsember 15.
13. - 17. jaanuar 2020 20.
Kalandus ja rakendusökoloogia Sügis 19. -21. september 3.
10. – 12. oktoober 6.
31. oktoober – 2.november 9.
21. – 23. november 12.
12. – 14. detsember 15.
13. – 17. jaanuar 2020 20.
Loodusturism I õa ja II õa Sügis 5. - 7. september 1.
3. - 5. oktoober 5.
10. -12. oktoober 6. 
31. oktoober -2. november 9. 
21. – 23. november 12.
12. -14.  detsember 15.
13. -17 jaanuar 2020 20.

Aiandus

Kalandus ja rakendusökoloogia

Loodusturism

Kevad
6. - 8. veebruar 23.
27. - 29. veebruar 26.
26. - 28. märts 30.
23. - 25. aprill 34.
11. - 15. mai 37.
4. - 6. juuni 40.

Keskkonnakorraldus ja –poliitika, I õa

Linna- ja tööstusmaastike korraldus, II õa

 

Sügis

20. - 22. september 2019

3.

11. -13. oktoober

6.

1. - 3. november

9.

22. - 24. november

12.

13. - 15. detsember

15.

13. -17. jaanuar 2020

20.

Kevad

7. - 9. veebruar

23.

28. veebruar - 1. märts

26.

27. - 29. märts

30.

24. - 26. aprill

34.

11. - 15. mai

37.

5. - 7. juuni

40.

Loomakasvatus. I õa

Sügis

9. - 13. september 2019

2.

7. - 11. oktoober

6.

4. - 8. november

10.

9. - 13. detsember

15.

6. - 10. jaanuar 2020

19.

Kevad

5. - 9. veebruar

23.

26. veebruar - 1. märts

26.

25. - 29. märts

30.

22. - 26. aprill

34.

13. - 17. mai

37.

1. - 7. juuni

40.

Loomakasvatus. II õa

Sügis

19. - 22. september 2019

3.

10. - 13. oktoober

6.

31. oktoober - 3. november

9.

21. - 24. november

12.

12. - 15. detsember

15.

13. - 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Toiduainete

tehnoloogia I õa

Sügis

 9. - 13. september 2019

2.

30. september - 4. oktoober

5.

 4. - 8. november

10.

 2. – 6. detsember

14.

 6. - 10. jaanuar 2020

19.

Kevad

 3. - 7. veebruar

23.

23. - 27. märts

30.

20. - 24. aprill

34.

11. - 15. mai

37.

 8. - 12. juuni

41.

Toiduainete

tehnoloogia II õa

Sügis

18. - 21. september 2019

3.

 9. - 12. oktoober

6.

30. oktoober - 2. november

9.

20. - 23. november

12.

11. - 14. detsember

15.

13. - 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Energiakasutus I õa

Tootmistehnika I õa

Ergonoomika I õa

Sügis

12. -15. september 2019

2.

 3. - 6. oktoober

5.

24. - 27. oktoober

8.

14. -17. november

11.

12. - 15. detsember

15.

 6. -12. jaanuar 2020 eksamisessioon

19.

20. - 26. jaanuar eksamisessioon

21.

Kevad

13. -16. veebruar

24.

 5. - 8. märts

27.

26. -29. märts

30.

16. -19. aprill

33.

 7. - 10. mai

36.

25. - 30. mai               eksamisessioon

39.

 8. - 14. juuni eksamisessioon

41.

Energiakasutus II õa

Tootmistehnika II õa

Ergonoomika II õa

Sügis

12. - 15. september 2019

2.

 3. - 6. oktoober

5.

24. - 27. oktoober

8.

14. -17. november

11.

12. -15. detsember

15.

 6. -12. jaanuar 2020 eksamisessioon

19.

20. -26. jaanuar eksamisessioon

21.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine.
Ökonoomika ja ettevõtlus. I õa

Sügis

19. - 22. september 2019

3.

10. - 13. oktoober

6.

31. oktoober - 3. november

9.

21. - 24. november

12.

12. - 15. detsember

15.

13. - 19. jaanuar 2020

20.

Kevad

 6. - 9. veebruar

23.

27. veebruar - 1. märts

26.

26. - 29. märts

30.

23. - 26. aprill

34.

14. - 17. mai

37.

 1. - 7. juuni

40.

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine.
Ökonoomika ja ettevõtlus. II õa

Sügis

 5. - 8. september 2019

1.

26. - 29. september

4.

24. - 27. oktoober

8.

14. - 17. november

11.

 5. - 8. detsember

14.

 6. - 12. jaanuar 2020

19.

Kevad

Magistritöö koostamine 

 

Geodeesia, kinnisvara- ja maakorraldus. I õa Sügis

20.-22.09 – 3. õppenädal

11.-13.10 – 6. õppenädal

01.-03.11 – 9. õppenädal

22.-24.11 – 12. õppenädal

13.-15.12 – 15. õppenädal

13.-19.01.2020 – 20. õppenädal

 
  Kevad

07.-09.02 – 23. õppenädal

28.02-01.03 – 26. õppenädal

27.-29.03 – 30. õppenädal

24.-26.04 – 34. õppenädal

15.-17.05 – 37. õppenädal

01.-07.06 – 40. õppenädal

 

 Lae ajakava alla (PDF)