Jõulused õpitoad

Gümnasistidele mõeldud jõulused õpitoad

Kus? Eesti Maaülikooli toidutehnoloogia ja tehnikamaja laborites ning õppemetsas Järvseljal

Kunas? 9.–11. detsembril

Kes läbi viivad? Õppejõud ja tudengid

 

Õpitoad:

  • Piparkookide valmistamise õpitoas segatakse koos maaülikooli toidutehnoloogidega kokku piparkoogitaigen, millest vormitakse ja küpsetatakse maitsvad piparkoogid, mida kaunistada.

Õpituba toimub 9., 10. ja 11. detsembril ning grupi suurus on 12 inimest. Toimumiskoht Eesti Maaülikooli toidutehnoloogia labor (Fr. R. Kreutzwaldi 56/5).

  • Verivorstide tegemise õpitoas tehakse toidutehnoloogide juhendamisel läbi kogu verivorstide valmistamise protsess just nii nagu seda tehakse lihatööstustes.

Õpituba toimub 9., 10. ja 11. detsembril ning grupi suurus on 12 inimest. Toimumiskoht Eesti Maaülikooli toidutehnoloogia labor (Fr. R. Kreutzwaldi 56/5).

  • Puidust jõuluehte meisterdamise õpitoas disainitakse tehnikaüliõpilaste juhendamisel ise jõuluehe, mis hiljem laseriga välja lõigata. Soovi korral on võimalus ka juba olemasolevale ehtele graveerida.

Õpituba toimub 9., 10. ja 11. detsembril ning grupi suurus on 12 inimest. Toimumiskoht Eesti Maaülikooli tehnikamaja (Fr. R. Kreutzwaldi 56/1).

  • Metsaseiklus Järvseljal veavad metsaüliõpilased, kes tutvustavad loodust maaülikooli väliõppebaasis läbi mängulise matka.

Matk toimub vaid 9. detsembril ning grupi suurus on 14 inimest. Väljasõit maaülikooli poolt organiseeritud bussiga toimub maaülikooli peahoone eest (Fr. R. Kreutzwaldi 1a) kell 11.45 ning orienteeruv tagasijõudmise aeg on 15.15.

 

 

Õpitoas osalemise hind ühe õpilase kohta on 3 EUR.

Registreerimisel palume kirjas märkida: töötoa nimi, kuupäev, kool, klass ja kontakttelefon ning edastada need aadressile mari-liis.koemets@emu.ee. Registreerimine on kinnitatud, kui olete saanud selle kohta vastava e-kirja.

 

Lisainfo: Mari-Liis Koemets, mari-liis.koemets@emu.ee