Akadeemilise kultuuri kandjana edendame teaduspõhise hariduse kaudu loodussäästlikku mõtteviisi ning maaelu tarka ja tasakaalustatud korraldamist.

Viimased uudised

Tippeksperdid arutavad toidutoodangu suurendamise võimalusi

31.03.2015

14.-16. aprillil toimub Tartus, Eesti Maaülikoolis juba kolmandat korda konverents Agroforum Mare Balticum. Sel aastal on fookuses toidu- ja energiatootmise jätkusuutlikkus.

Konverents keskendub muldade mõjule eriotstarbeliste sõidukite liikumisel

26.03.2015

Homme ja ülehomme, 26. -27. märtsil  toimub Eesti Maaülikoolis konverents „Soil trafficability – challenges for soils and vehicles,“ kus esmakordselt võetakse luubi alla muldade mõju eriotstarbeliste sõidukite edasiliikumisele.

Maaülikooli teadurid valiti Eesti Ornitoloogiaühingu auliikmeteks

23.03.2015

21. märtsil toimunud Eesti Ornitoloogiaühingu (EOÜ) üldkoosolekul ülendati auliikme staatusesse maaülikooli vanemteadur Aivar Leito ning postuumselt maaülikooli teadur Andres Kuresoo. EOÜ-l oli varasemast 27 auliiget, kes on andnud märkimisväärse panuse Eesti linnustiku uurimisse ning kaitmisesse ja/või ornitoloogiaühingu tegevusse.

Eesti Maaülikool

Kreutzwaldi 1 Tartu 51014, tel (+372) 731 3001, faks (+372) 731 3037, e-post: infoemu.ee

WebMaster