Mitte see, mida sa mõnikord teed, vaid see, mida sa päevast päeva teed, on määrav. (J.Craig)

Sündmused

apr
T
Välismaal õppimise infolaat
Peahoone aula fuajee
apr
IX Magistrantide teaduskonverents. INIMENE JA TEHNOLOOGIAD
Tehnikamajas , Tartus, Fr. R. Kreutzwaldi 56

Viimased uudised

Eestis avastati uus sääseliik

17.04.2015

Eesti Maaülikooli zooloogia osakonna ja Tartu Ülikooli teadlaste poolt avaldati hiljaaegu uuring, milles kirjeldati teadusele uus sääseliik Eestis, kes sai nimeks Neuratelia salmelai

Doktoritöö tulemused aitavad tõhustada lüpsilehmade poegimisjärgset ravi

16.04.2015

Neljapäeval, 16. aprillil tuleb kaitsmisele Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi doktorandi Julia Jeremejeva väitekiri "Prostaglandiini F2α ja antibiootikumide lihastesisene või nahaalune kasutamine poegimisjärgse metriidi ja endometriidi ravis lüpsilehmadel ning taastiinestumise võimalik hindamine akuutse faasi proteiinide määramise kaudu" filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks veterinaarmeditsiini ja toiduteaduse (sünnitusabi ja günekoloogia) erialal.

Tippeksperdid otsivad tasakaalu intensiivistumise ja jätkusuutlikkuse vahel

13.04.2015

14.-16. aprillil toimub Eesti Maaülikooli peahoones kolmandat korda Agroforum Mare Balticum, kus sajad tippeksperdid arutlevad toidu- ja energiatootmise jätkusuutlikkuse üle.

Eesti Maaülikool

Kreutzwaldi 1 Tartu 51014, tel (+372) 731 3001, faks (+372) 731 3037, e-post: infoemu.ee

WebMaster