Registreerimine

Juhend liitumiseks

11:14 06.05.2016

Liikumiskonkursi arvestus toimub Endomondo keskkonnas, mis võimaldab lihtsalt ja mugavalt oma läbitud distantse üles märkida. 

Alustuseks on vajalik kasutaja Endomondo keskkonnas. Selleks tuleb end nende kodulehel kasutajaks registreerida, kinnitada saadetud kontroll-e-mailis oma aadress ning Endomondosse sisse logida. 

Nutitelefonide omanikud saavad kasutada Endomondo äppi, mis enamuse tööst nende eest ära teeb. 

Kui teile ei ole võimalik nutitelefoniga oma liikumist järgida, siis saab oma läbitud kilomeetreid käsitsi sisestada Endomondo kodulehel. 

NB! Arvesse lähevad vaid transpordi eesmärgil läbitud kilomeetrid. Seega, alati kontrollige jalgrattaga liiklemisel, et Endomondosse kilomeetrite sisestamisel oleks transpordiliigiks valitud Cycling (transport). Ning kõndides peab liikumisviisiks olema valitud Walking

KOGUME KILOMEETREID KÕNDIDES

KOGUME KILOMEETREID JALGRATTAGA

Tuletame ka meelde, et me usaldame oma konkursist osavõtjaid, et te kilomeetritega sohki ei tee ning sisestate tõesti ainult need kilomeetrid, mis te liikumiseks läbinud olete. 


Soovi korral saame teile eraldi koolituse teha Endomondo osas, selleks tuleb teada anda Elisele (elis.vollmer@emu.ee) või Elenile (elen.peetsmann@emu.ee). 

 

Osale konkursil!

Ees- ja perekonnanimi*
Osalen*
Olen*
Instituut või tugistruktuur*
E-post*
Telefon*
Vajan abi Endomondo keskkonna kasutamisel*