Rakvere linnavalitsus väisas maaülikooli

28. mail külastasid maaülikooli Rakvere linnavalitsuse töötajad eesotsas linnapea Andres Jaadlaga.

Külalised Lääne-Virumaalt kohtusid maaülikooli rektori Mait Klaasseniga ja tegid kokkuvõtteid senistest ühisprojektidest ning arutasid edasise koostöö võimalusi. Maaülikooli maastikuarhitektuuri osakonna töötajad ja tudengid on juba mõnda aega aidanud Rakverel lahendada linnakeskkonna kujundusega seotud probleeme. Järgmisena on meie maastikuarhitektide abil loomisel linnapark. Nädala eest sõlmiti ka ametlik koostöölepe maaülikooli ja Rakvere linna vahel.

Rektoriga kohtumise järel vaatasid külalised meie maastikuteatrit ja käisid Märja laudas ning huvitusid ka rohelise ülikooli ideest, kuna Rakveregi on lähtumas keskkonnasõbralikust elulaadist.

28.05.2009