Maaülikool oli võidukas rannaalade üliõpilaste meistrivõistlustel

Pärnu rannas peeti hoolimata jahedast ilmast ja kõvast tuulest rannaalade üliõpilaste meistrivõistlused. Nii rannakäsipalli kui rannajalgpalli meistreid hakkasid selgitama nelja kõrgkooli võistkonnad. Mängud olid tasavägised ning pingelised, kus võitja selgus tihti alles pärast karistusviskeid või -lööke.

Käsipallis võitis kõik mängud Eesti Maaülikooli võistkond, kes tuli ka 2009. a üliõpilasmeistriks.

Teise koha sai Tartu Ülikool ja kolmanda koha Tallinna Ülikool.

Ka jalgpallis selgitasid võitja Eesti Maaülikool ja Tartu Ülikool. Meistriks tuli Tartu Ülikooli meeskond, kes võitis mängu pärast penaltite löömist. Kolmas oli Eesti Lennuakadeemia meeskond, kes kahele esimesele vandus alla alles pärast penaltite löömist.

Juba järgmisel reedel saavad sportlikud tudengid kokku Käärikul, kus algavad X üliõpilaste suvemängud.

16.06.2009