Jaapani metsateadlased esinevad maaülikooli seminaril

Reedel, 18. septembril  kell 14.00 toimub Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi 1a) seminar "Jaapani metsad ja metsandus".

Seminaril tutvustavad  kaks metsateadlast Jaapanist, dr. Yasuhiro Kubota (University of Ryukyus) ja dr. Toshiya Yoshida (Hokkaido University) Jaapani metsi ja metsandust.
Yasuhiro Kubota räägib metsadest Jaapani saartel  ja annab põhjaliku ülevaate subboreaalsetest kuni subtroopiliste metsadeni.
Toshiya Yoshida annab ülevaate Hokkaido metsadest, mis sarnanevad paljuski Eesti metsadega.

Täpsem info: Marek Metslaid, EMÜ Metsandus- ja maaehitusinstituudi vanemteadur, marek.metslaid@emu.ee, telefon 731 3193.

Eesti Maaülikooli ja Tartu Ülikooli teadlaste ühisseminari toimumist toetab Euroopa Liit.

18.09.2009