Maaülikool tähistab aastapäeva

Maaülikool tähistab aastapäeva akadeemilise aktuse ning mitmete muude üritustega.

13. novembril kell 12 toimub  peahoone (Kreutzwaldi 1a) aulas akadeemiline aktus.

Kavas:

-Audoktorite promoveerimine- professor Lech Szajdak, Poola Teaduste Akadeemia Põllumajandus- ja Metsakeskkonna Instituut ja emeriitprofessor Pertti Hari, Helsingi Ülikool

-EMÜ doktorite promoveerimine

-Akadeemiline loeng „Eesti maamajandus eile, täna, homme” - Rando Värnik

-Teenetemedalite kätteandmine, teaduse populariseerimise auhinna laureaatide esitlemine, stipendiumide kätteandmine ja Aasta Tegu 2009.

-Muusikaline osa- Eesti Maaülikooli kammerkoor Camerata Universitatis ja Tartu Keelpillikvartett.

Audoktor prof. Lech Szajdak´i akadeemiline loeng  toimub 12. novembril Eesti Maaülikooli PKI Eerika õppehoone auditooriumis B217 algusega kell 11.15.

Loengu teema on  „Impact of long-term tillage intensity on the soil’s amino acids, stable and transient radicals, and properties of humic and fulvic acids”.

Emeriitprofessori Pertti Hari loeng "Climate changes and forest ecosystems" toimub neljapäeval, 12. novembril kell 15.00 metsamaja ruumis 0B2.

Täpsem info akadeemiliselt sekretärilt Lea Michelsonilt tel. 731 3063.