Liha- ja piimatehnoloogiaõpe tähistab poolsajandi juubelit

Täna, 26. novembril algusega kell 14 toimub Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudis konverents, millega tähistatakse 50 aasta möödumist liha- ja piimatehnoloogia alase õppe algusest.

Konverentsil tehakse tagasivaade liha- ja piimatehnoloogia alase õppe ajaloole ning räägitakse nii õppe- ja teadustöö kui ka liha- ja piimatööstuste olukorrast kaasajal.

Konverentsile eelneb ja järgneb tutvumine toiduteaduse ja toiduainete tehnoloogia osakonna ning laborikompleksiga. Kell 18 algab vilistlaste koosviibimine. 50 aasta jooksul on liha- ja piimatehnoloogia eriala lõpetanud 1035 inimest.

Lisainfo: Lembit Lepasalu, Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi toiduteaduse ja toiduainete tehnoloogia osakonna juhataja, tel 505 7038.