Maaülikooli tudengid kutsuvad huvilisi üheskoos linna kujundama

11.-12. veebruaril algusega kell 13.30 toimub Eesti Maaülikooli peahoone aulas maaülikooli üliõpilasesinduse ja MTÜ KinnisvaraMagnaadid eestvedamisel konverents „Koos Kujundame Linna“.

Eelmisel aastal alguse saanud projekt „Koos Kujundame Linna“ hõlmab Eesti Maaülikooli linnaku alasid ning eesmärgiks on leida terviklahendus piirkonnale, kus toimub koostöö Supilinna kogukonna, maaülikooli, Tartu linnavalitsuse ja ärisektoriga.

„Püüame leida alternatiivseid lahendusi, kuidas saaks segamatult liigelda jalgsi, jalgratta, auto ja ühistranspordiga ning kuidas saaks kõik liiklejad koos eksisteerida,“ märkis projektijuht, maaülikooli üliõpilasesinduse liige Andre Purret. „Peamiseks märksõnaks on ideede teostatavus.“

Kahe päeva jooksul on kavasse planeeritud ettekandeid nii Eestist kui välismaalt, paneeldiskussioon asjaosalistega ja töötoad, jõudmaks soovitud lõpptulemuseni.

Konverentsi päevakava aadressil www.hot.ee/kklinna

Täiendav info: Andre Purret, projektijuht, EMÜ Üliõpilasesinduse liige, tel: 5370 6685

andre.purret@emu.ee

Autor: Sirje Pärismaa