Homme on Eesti Maaülikoolis VÕTA infotund

11.-15. aprillil toimuvad kõrgkoolides kõigile huvilistele varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise (VÕTA) infopäevad. Eesti Maaülikoolis toimub avatud VÕTA infotund teisipäeval, 12. aprillil kell 15.00 Metsamaja (Kreutzwaldi 5) ruumis 2A1.

Räägitakse VÕTA võimalustest ja TULE programmist Eesti Maaülikoolis. Infotunni järgselt on võimalik maaülikooli VÕTA nõustajatelt küsida individuaalset nõu oma VÕTA juhtumite kohta.

11., 12. ja 13. aprillil toimuvad VÕTA koolitused üliõpilastele. Kursustel osalevad nii TÜ kui EMÜ üliõpilased.

VÕTA nädala ja kõigi sellega seotud ürituste korraldamist toetab Euroopa Sotsiaalfond läbi kõrghariduse arendusprogrammi Primus. Programmi koordineerib sihtasutus Archimedes koostöös Eesti kõrgkoolidega.

Üritustel ja koolitustel osalemine on tasuta.

Nädala ajakava leiab http://vota.archimedes.ee/

Täpsem info: Lilian Ariva, Eesti Maaülikooli õppeosakonna peaspetsialist, tel 731 3071; 528 5734

Autor: Sirje Pärismaa

Allikas: EMÜ õppeosakond