Eesti Maaülikoolis soovib loomaarstiks õppida 43 soomlast

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala tasulise õppe 25 kohale kandideeris tänavu 43 soomlast, mis muudab konkursi viimaste aastate tihedaimaks.

Eesti Maaülikooli välissuhete koordinaatori Külli Kõrgesaare sõnul laekus sel suvel loomaarstiõppesse soomlastelt avaldusi varasemast rohkem. „Tiheda konkursi üle on meil väga hea meel, kuna see annab võimaluse välja valida parimad üliõpilaskandidaadid,“ lausus Kõrgesaar. „Seeläbi püsib õppijate tase kõrge ning õppekvaliteet konkurentsivõimeline.“

Soovi tasulises õppes loomaarstiks õppida on praeguse seisuga avaldanud 74 inimest, nendest 31 eestlast.

Eesti Maaülikooli tasulisse õppesse saab avaldusi esitada 21. juulini. Täpsem info: http://www.emu.ee/sisseastujale

Täiendav info välistudengite kohta: Külli Kõrgesaar, õppeosakonna juhataja asetäitja välissuhete alal, tel 506 1732.

Marge Kohtla
Eesti Maaülikool