Dr. Martin Banse külalisloeng

Olete oodatud vTI turuanalüüsi instituudi direktori Martin Banse avalikule külalisloengule “Economic models of policy analysis – practice and experience“ neljapäeval, 27. oktoobril kell 10.00 Eesti Maaülikooli aulasse.

Loengu otseülekannet on võimalik jälgida veebiaadressil video.emu.ee

Martin Banse räägib Euroopa Liidu ühtsest põllumajanduspoliitikast, Maailma Kaubandusorganisatsioonist, biokütustega seonduvast poliitikast ja kvantitatiivse poliitikaanalüüsi väljavaadetest. Loeng kestab kuni 14.00-ni.

Dr. Martin Banse vTI Institute of Market Analysis and Agricultural Trade Policy direktor. Tema juhtimisel kirjutatud artikkel "Will EU biofuel policies affect global agricultural markets?" (European Review of Agric. Economics (2008)) sai 2011. aasta Euroopa Agraarökonomistide Assotsiatsiooni (EAAE) kongressil auhinna Quality of Policy Contribution Award.

Loeng toimub inglise keeles.

Kõik huvilised on oodatud!