Eesti Maaülikoolis algab vastuvõtt viimastele TULE õppekohtadele

Esmaspäeval, 4. juunil algab Eesti Maaülikoolis viimane TULE avalduste vastuvõtt, mis kestab 15. juunini. Vastuvõtt toimub bakalaureuseõppe erialadel, kus on vabu TULE õppekohti.

„Vastuvõtul eelistame kandidaate, kelle õppekava täitmise määr on suurem, eelnevate õpingute keskmine hinne oli kõrgem ning kes motivatsiooniküsimustiku põhjal on motiveeritumad,“ selgitas Eesti Maaülikooli TULE koordinaator Meeli Voore. TULE õppekohtadele vastuvõetud selguvad 1. juuliks ja õppetöö algab 3. septembril.

TULE programmi abiga saavad kõrgharidusteed tasuta jätkata need, kelle õpingud on katkenud ajavahemikul 01.09.2003-22.09.2009 ning kellel on läbida vähem kui pool õppekavast, mille järgi õppima asutakse. Programmist toetatakse kõrghariduse esimese ja teise astme katkestanuid, arvestades, et üliõpilasel oleks võimalik oma õpingud lõpetada hiljemalt 2013. aasta lõpuks.

Täpsem info: www.emu.ee/sisseastujale/tule-programm

Info vastuvõtu ja õppekohtade osas: www.emu.ee/sisseastujale/tule-programm/vastuvott-viimastele-tule-oppekohtadele/