Rotalia Foundation stipendiumi said 3 maaülikooli tudengit

2013/2014. õppeaastaks saavad 3 Eesti Maaülikooli üliõpilast professor Dr Anne Jennings Smith’i ja Gerhard Treubergi nimelise mälestusstipendiumi a’ 2000 eurot. Stipendiumi saavad  Henri Daniel Ots (MI, veemajandus), Martin Tishler (MI, loodusvarada kasutamise ja kaitse magistrant) ja Janno Välja (TI, ergonoomika magistrant).

Stipendiaadid valiti konkursi korras välja nende üliõpilaste seast, kes k.a aprillikuu seisuga olid päevase õppevormi 2. aasta  bakalaureuse- või 1. aasta magistriastme üliõpilased ning kes esitasid fondi stipendiumikonkursile vormikohase sooviavalduse 2. maiks 2013. Sooviavaldusi fondi stipendiumile oli üldse kokku üle 200.

Stipendiumid antakse üle pidulikul aktusel reedel, 6. septembril 2013. a kell 17 Tartus Rotalia majas (Tähe t 3).

Palju õnne stipendiaatidele ja tänu nende juhendajatele/soovitajatele!