Taotle 2000-eurost Rotalia stipendiumi

Rotalia annab välja 50 stipendiumit suurusega a´ 2000 eurot. Stipendiumikonkursil saavad osaleda Eesti avaõiguslike ülikoolide üliõpilased, kes praegu õpivad päevases täiskoormusega õppes kõrghariduse esimese astme (bakalaureuseõpe, rakenduskõrgharidusõpe, integreeritud õpe) 2. aastal või integreeritud õppe eelviimasel aastal nominaalse õppeaja järgi või kõrghariduse teise astme (magistriõpe) 1. aastal. Stipendium ei ole mõeldud välisüliõpilastele.

Sooviavalduste esitamise tähtaeg on 2. mai 2014. a. Stipendiumid antakse üle uue õppeaasta alguses toimuval  aktusel Rotalia majas Tartus.

Üksikasjalikumat teavet fondi stipendiumidest vaata  Rotalia Foundation (USA) veebilehelt. Samas on ka sooviavalduse vorm.