Maaülikool läheb Teeviidale traktoriga

Eesti Maaülikool tutvustab 5.-6. detsembrini Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses toimuval noorte infomessil Teeviit 2014 intelligentset traktorit, samuti on kõigil võimalik uurida ülikoolis pakutavate õppimisvõimaluste kohta.

„Eesti Maaülikooli boksis on sel aastal võimalik näha ja katsuda „Tractor of the Year 2014“ tiitliga tunnustatud intelligentset traktorit Claas Axion, mis on tehnoloogia tipptase – näiteks valib ta vastavalt töödele ise käigud, on loodussõbralik ning efektiivne,“ rääkis Eesti Maaülikooli turunduse peaspetsialist Kariina Tšursin. Traktori toob messile AS Konekesko, üks Eesti Maaülikooli koostööpartneritest, kes varustab ülikooli põllumajandustehnika laborit igal aastal uusima põllumajandustehnikaga.

Kõigil huvilistel on Teeviidal võimalik maaülikoolis pakutava kohta uurida nii Eesti Maaülikooli tudengitelt kui töötajatelt.