Rahvusvaheline koostöönädal toob maaülikooli 17 partnerülikooli esindajad

20.-24. aprillil toimub maaülikoolis esmakordne rahvusvahelise koostöö nädal, millest võtavad osa 17 partnerülikooli esindajad 12 riigist. Nädala raames saavad külalised osa ettekannetest ja töötubadest e-õppe, välissuhete, kõrghariduse turunduse ning teaduse populariseerimise teemal, samuti tutvuda Limnoloogiakeskuse ja Tartu Loodusmajaga.  Soovijatel on võimalik külastada ning arutleda koostöövõimaluste üle kolleegidega erinevates struktuuriüksustes. Töökohtumistele lisaks saavad osalejad külastada Vanemuise teatrit ning osaleda  Peipsiveere ja Lahemaa ekskursioonil.

Esindatud on järgmised ülikoolid: CAHVilentum (Holland), Zagrebi Ülikool (Horvaatia), Aleksandras Stulginskise nimeline ülikool (Leedu), Läti Põllumajandusülikool, Krakowi Majandusülikool (Poola), Poznani maaülikool (Poola), Varssavi maaülikool (Poola), Beja Polütehniline Instituut (Portugal), Castelo Branco Polütehniline Insituut (Portugal), ISA Lille (Prantsusmaa), Bremeni Ülikool (Saksamaa), Friedrich Alexanderi nimeline Nürnbergi Ülikool (Saksamaa), Bingeni Rakenduskõrgkool (Saksamaa), Slovakkia Tehnikaülikool, Szegedi Ülikool (Ungari), Brno Farmaatsia- ja Veterinaariaülikool (Tšehhi Vabariik), Harrani Ülikool (Türgi), West Virginia Ülikool (USA).

Lisainfo: Eda Tursk, eda.tursk@emu.ee 56629293