Maaeluminister tunnustab parimaid lõpetajaid

Maaeluminister Urmas Kruuse tunnustab täna, 29. juunil maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ja  Eesti Mereakadeemia parimaid lõpetajaid, kelle hulgas on neli Eesti Maaülikooli lõpetanud noort: Gustav Muusikus (põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine magistriõpe); Birgit Kivi (loomakasvatuse magistriõpe); Taavi Kiisk (maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise bakalaureuseõpe) ning Reigo Roos (metsanduse bakalaureuseõpe).

Minister Urmas Kruuse sõnul väärivad noored, kes on teinud valiku maamajandusega seotud eriala kasuks ning otsustanud oma tuleviku siduda eluga maal, kindlasti tunnustust. „Maaettevõtlus eeldab noortelt aina mitmekesisemaid teadmisi ja oskusi, leidlikkust ning soovi tegeleda ettevõtlusega,“ ütles maaeluminister Urmas Kruuse. „See noorte ettevõtlikus tõukab tagant ka maapiirkondade arengut.“

Ministeeriumi tänukirjad heade õpitulemuste eest antakse üle kokku 14 lõpetajale.