Maaülikooli konkurss innustab liikuma jalgsi või rattaga

Juba kuuendat korda toimub Eesti Maaülikoolis liikumiskonkurss „Kogume kilomeetreid!“, mille eesmärk on propageerida kõndimist ja jalgrattaliiklust Eesti Maaülikoolis ja Tartu linnas.

Osalema on oodatud kõik maaülikooli üliõpilased ja töötajad. Oma transpordi eesmärgil läbitud kilomeetreid on võimalik Endomondo keskkonda sisestada kuni 31. maini 2018.

Läbitud kilomeetrite arvestus toimub kuu kaupa. Pühendunuima ratturi ja jalakäija väljaselgitamiseks jälgivad korraldajad osalejate igapäevast läbitavat distantsi ning koostavad edetabeli nii individuaalses kui ka struktuuriüksuste vahelises arvestuses.

Konkursi viivad läbi Eesti Maaülikooli roheline ülikool ja üliõpilasesindus. Konkursi täpsem informatsioon ja registreerumine www.emu.ee/liigume.