Maaülikooli kursus pakub tulevastele tudengitele matemaatilist ettevalmistust

Juba 22. jaanuaril alustab Eesti Maaülikool abiturientidele suunatud matemaatika riigieksami ettevalmistuskursusega.

Kursus on mõeldud kõigile õppuritele, kes soovivad kinnistada oma matemaatikateadmisi laia matemaatika riigieksami edukaks sooritamiseks ja maaülikooli kõrgema matemaatika kursuste edukaks läbimiseks. Samuti kõigile neile, kellel ei ole riigieksami tulemust, kuid kes soovivad astuda sisse Eesti Maaülikooli õppekava(de)le.

Näiteks on võimalik edukalt sooritatud arvestustöö korral kasutada ettevalmistuskursuse lõputöö punkte laia matemaatika riigieksami punktidena maaülikooli kandideerides. Samuti on selliselt võimalik tulevastel maaülikooli tudengitel välja teenida oma esimesed vabaaine EAP-id, mis saadud tunnistuse põhjal meile õppima astudes juurde arvestatakse.

Kursus toimub kuni 11. aprillini igal teisipäeval ja neljapäeval kell 17.00–19.30.

Registreerumise tähtaeg on 16. jaanuar.

Lisainfo leiad SIIT