Haridusministri kandidaadid väitlevad maaülikoolis

Riigikogu valimiste eel korraldab Eesti Maaülikool kandideerivatele poliitikutele kõrgharidusdebati, kus potentsiaalsed haridusministrid saavad esitada oma nägemuse kõrgema hariduse tulevikust ja rahastamisest Eestis. Kõik huvilised on oodatud väitlust jälgima.

Debatt algab 15. veebruaril kell 12.15 maaülikooli peahoone (Kreutzwaldi 1a) aulas. Osalevad erakondade haridusministri kandidaadid on: erakonna Eestimaa Rohelised esindaja Marko Kaasik, Reformierakonna esindaja Margit Sutrop, erakonna Eesti 200 esindaja Kristiina Tõnnisson, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esindaja Katri Raik, Vabaerakonna esindaja Märt Läänemets, Keskerakonna esindaja Aadu Must, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja Jaak Valge, erakonna Isamaa esindaja Tõnis Lukas, Elurikkuse Erakonna esindaja Mihkel Kangur.

Debatti juhib maaülikooli tehnikainstituudi direktor Margus Arak. Sündmusest teeb maaülikool ülekande keskkonnas video.emu.ee.
Tule ja aita kujundada Eesti kõrghariduse tulevikku!