Maaülikooli tudengeid tunnustati Rotalia stipendiumiga

Foto: korp! Rotalia

Eraannetustel põhinev Rotalia Foundation annab reedel, 6. septembril algusega kell 17.00 Tartus üle 2019/2020. õppeaasta stipendiumid Eesti avalik-õiguslike ülikoolide üliõpilastele. Eesti Maaülikoolist pälvis stipendiumi kaks üliõpilast:

• Martin Ringo – põllumajandus- ja keskkonnainstituut, loodusturismi õppekava, 2. aasta üliõpilane
  • Kristjan Täll – metsandus- ja maaehitusinstituut, metsamajanduse õppekava, 1. aasta magistrant (juhendajad prof. Hardi Tullus, vanemteadur Arvo Tullus (TÜ) ja teadur Reimo Lutter)

Stipendiaadid valiti konkursi korras välja nende üliõpilaste seast, kes k.a aprillikuu seisuga olid päevase õppevormi 2. aasta bakalaureuseastme, integreeritud õppe eelviimase aasta või magistriastme 1. aasta üliõpilased ning kes esitasid fondi stipendiumikonkursile vormikohase sooviavalduse 3. maiks 2019. aastal.

Kokku saavad selleks õppeaastaks avalik-õiguslike ülikoolide (TÜ, TTÜ, EMÜ, TLÜ, EMTA ja EKA) üliõpilased fondist kokku 50 stipendiumi kogusummas 100 tuhat eurot, mis on üks suuremaid eraannetusi Eesti üliõpilastele.

Õnnitleme stipendiaate ning soovime edukat uut õppeaastat!

Täiendav teave fondist, rahastajatest ja stipendiaatidest on leitav Rotalia veebilehelt.