Maaülikooli sportlased ja treenerid jõudsid Tartu parimate hulka

Foto: Maria Kilk
Tagumises reas vasakult Talis Mölder, EMÜ SK juhataja Karl Ird, Veiko Proovel ja Kaarel Maaten. Esimeses reas vasakult Meeri Mölder, Reti Väärt ja Marta Mölder.

17. detsembril tunnustati Tartu parimaid sportlasi ja treenereid, kelle seas tõsteti esile ka maaülikooli spordiklubi esindajad.

Tartu Kultuurkapitali Neinar Seli sihtkapitali preemia sportlikule perekonnale võitis perekond Mölder. Nimelt on pereisa Talis Mölder maaülikooli SK saalihoki hing ja noortreener, ema Reti Väärt tegevsportlane nii klubi naiskonnas kui Eesti koondise tasemel, ühtlasi on ta Reti klubi mudilaste treener. Ka lapsed Meeri ja Marta käivad saalihokikooli õpilastena vanemate jälgedes. Tartu Spordiliit tunnustas Talis Mölderit ka eduka töö eest treenerina.

Kaarel Maateni nimetas Tartu Spordiliit Tartu parimaks vabamaadlejaks. Maaten võitis tänavuse Eesti meistritiitli vabamaadluses 125 kg kategoorias. Ära märgiti ka tema treener, maaülikooli SK täiskasvanute ja noorte juhendaja Veiko Proovel.