Maaülikool avab huvilistele uksed

Homme, veebruari viimasel reedel ootab Eesti Maaülikool kõrgharidushuvilisi tutvuma õppekavade, seltside ja linnakuga ning osalema töötubades.

Lahtiste uste päev algab kell 10 praktilise infomessiga maaülikooli spordihoones. Päeva jooksul saab kuulda välisõppe ja -praktika võimalustest, vaimsest ja füüsilisest tervisest, tudengielust ning kõigest, mis puudutab maaülikooli sisseastumist. Räägitakse nii kogemustest kui sellest, mida toob tulevik.

Lisaks saab osaleda töötubades, kus uuritakse järvi kui ökosüsteemi, vaadeldakse kimalasi, antakse ülevaade digiturunduse trendidest, katsetatakse hoone kandekonstruktsioone, õpitakse tundma seoseid taime ja mulla vahel ning seda, kuidas uurida loomi ja nende käitumist. Töötoad pakuvad võimalust oma käega järele proovida, mida maaülikooli erialad endast kujutavad.

Maaülikool avab uksed 28. veebruaril kell 10 – 13 EMÜ spordihoones, aadressil Kreutzwaldi 3.

Täpsem info lahtiste uste päeva kohta veebilehel: www.emu.ee/lahtised-uksed