Psühholoogiline nõustamine EMÜs

Psühholoogiline nõustamine EMÜs

Psühholoogilise nõustamise eesmärgiks on toetada EMÜ üliõpilasi nii õppimises kui ka isiklikus elus ette tulevate raskustega toimetulekul.

Nõustamine pakub üliõpilasele turvalist ja usalduslikku keskkonda, kus psühholoog aitab nõustataval probleemist paremini aru saada ja seda sõnastada. Psühholoog toetab klienti tema mõtetes, tunnetes, soovides ja hirmudes selgusele jõudmisel. Peale probleemi sõnastamist saab psühholoog toetada realistlike ootuste seadmisel, aitab näha raskuste tekkimise ja püsimise põhjusi ning toetab sobivate lahenduste otsimisel.

Nõustamine on üliõpilastele tasuta.

Nõustamine toimub peahoones (Kreutzwaldi 1A) ruumis nr 117. Soovi korral on võimalik ka veebinõustamine.

 

Kontakt:

Loretta Aganits

Psühholoog

Õppeosakond

Kreutzwaldi 1A - 117

Kontakttelefon: 731 3000

E-post: psyhholoog@emu.ee või loretta.aganits@emu.ee

 

Vaimse tervise probleemide ennetustegevus

Selleks, et toetada tudengite vaimset tervist ja soodustada enesearengut toimuvad EMÜ-s vaimse tervise teemalised sündmused (infotunnid, töötoad, seminarid).

Siinkohal on ka sul võimalus oma ideedega panustada vaimse tervise heaks EMÜ tudengite seas! Kui näed, et on mingi teema, mida kindlasti võiks ülikoolis laiemalt käsitleda ja tunned huvi mõne konkreetsema teema vastu vaimse tervise, enesearengu või psühholoogia vallas, siis anna sellest teada ethel.rosenfeldt@emu.ee. Arutame, mis on võimalik ja toome võimalusel pakutud teema töötoana rohkemate EMÜ tudengiteni. Anonüümselt saad oma mõtteid jagada SIIN.

Kui soovid veelgi panustada, siis käib EMÜs koos Vaimse Tervise Ürituste grupp, kus tudengid organiseerivad erinevaid üritusi vaimse tervise teemadel ning toetavad Üliõpilasesindust vaimse tervise nädala korraldamisel. Kui soovid liituda, siis kirjuta: ethel.rosenfeldt@emu.ee.

 

Kontakt:

Ethel Rosenfeldt

Psühholoog

Õppeosakond

Kreutzwaldi 1A – 0036

E-post: ethel.rosenfeldt@emu.ee