Põllumajandus- ja keskkonnainstituut

Tuutor aianduse õppekaval

Eeva Varrik, ise õpin aiandust. Kontaktid: tel: 57570018, eeva.varrik@emu.ee

Olen lahedalt ummamuudu tüdruk ja mu spiritanimal on kass. Magamine ja puhkamine on mu lemmiktegevused, aga vahel meeldib harrastada erinevaid pallimänge, discgolfi ja ujumist.

 

Patricia Pintsaar, ise õpin aiandust. Kontaktid: tel: 54669274, patricia.pintsaar@emu.ee

Olen sõbralik, avatud suhtleja, hooliv. Vabal ajal veedan aega tööl tiimijuhina, looduses puhates, köögis kokates ning taimedega tegeledes. 

 

Tuutor keskkonnakaitse õppekaval

 

Siiri Sääs, ise õpin keskkonnakaitset. Kontaktid: siiri.saas@emu.ee

Olen pärit Tartumaalt ning maal üles kasvanuna on juba väikesest saati on mind paelunud loodus, aga hiljem ka inimesed. Olen elanud pikalt Londonis, kuhu algul küll maailmaavastamise eesmärgil sattusin, ent jäin lõpuks sinna pidama nii mitmeks aastaks, et sellest sai justkui teine kodu.

Londonis elades õppisin tervisliku toitumise ja elamise kunsti, tegelesin fotograafiaga, lõin aktiivselt vabatahtlikuna kaasa Londoni Eestlaste kogukonna tegemistes, nii kogukonna ürituste korraldamises kui ka Londoni Eesti Kooli juhtkonnas. Siis tekkis huvi enesearenguga seonduva temaatika vastu ning sattusin täiskasvanute koolituste, coachingu, NLP ja lõpuks positiivse psühholoogia radadele, mis kulmineerus MSc Applied Positive Psychology eriala omandamisega.

Kui Londoni elu oli end ammendanud, kolisin tagasi Eestisse, kus eneselegi ootamatult sattusin keskkonnakaitsega seonduva radadele. Olles sellega mõned aastad tegelenud ning omal käel teadmisi kogunud, tekkis mõte omandada veel üks eriala – seekord siis keskkonnakaitses. Ent minu huvi enesearenguteemade, positiivse psühholoogia ja ka koolitusvaldkonna vastu on ajaga kasvanud. Tuutoriks asusingi seetõttu, et seda osa enesest edasi arendada ja teostada ning, uusi toredaid inimesi kohata ning kellele ülikoolieluga kohanemisel vajaduse korral nõu ja jõuga toeks olla.

 

Tuutor kalanduse ja rakendusökoloogia õppekaval

Pilleriin Teras, ise õpin kalandust ja rakendusökoloogiat. Kontakt: pilleriin.teras@emu.ee

Kui tunned, et vajad juhendamist, siis võta julgelt ühendust ning leiame lahenduse!

 

Tuutor keskkonnaplaneerimise ja maastikukujunduse õppekaval

 

Desiree Kaju, ise  õpin keskkonnaplaneerimist ja maastikukujundust. Kontaktid: desiree.kaju@emu.ee; FB: Desiree Kaju

Olen keskkonnaplaneerimise ja maastikukujunduse eriala tudeng. Vabal ajal proovin võimalikult palju aega veeta looduses matkates. Minu poole võib julgelt pöörduda kõikide küsimustega nii meili kui ka Facebooki teel. Teeme koos tudengielu lahedaks!

 

Adeele Lepik, ise  õpin keskkonnaplaneerimist ja maastikukujundust. Kontaktid tel: 53337243; adeele.lepik@emu.ee; FB Adeele Lepik

Olen maastikukujunduse ja keskkonnaplaneerimise õppekava tudeng. Minu hobideks on matkamine, jooga ning vabal ajal joonistamine. Olen väga põnevil esmakursuslaste kooli sisseelamise nii huvitavaks kui võimalik tegema! Lisaks olen alati valmis aitama murede ning probleemidega. Minuga võib julgelt ühendust võtta meili, telefoni ja Facebook'i teel.

 

Tuutorid loodusturismi õppekaval

Meriliis Valdlo, ise õpin loodusturismi. Kontaktid: tel. 55587387 meriliis.valdlo@student.emu.ee, FB:  Meriliis Valdlo

 

Anneli Näkk, ise õpin loodusturismi. Kontaktid: tel. 56907430, anneli.nakk@student.emu.ee, FB:  Anneli Näkk

 

 

Tuutorid maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise õppekaval (sh sessioonõpe)

Linda Balodis, ise õpin maamajanduslikku ettevõtlust ja finantsjuhtimist. Kontaktid: balodislinda@gmail.com, FB:  Linda Balodis

 

Suzanna Altunjan,  ise õpin maamajanduslikku ettevõtlust ja finantsjuhtimist. Kontaktid:  suzanna.altunjan@gmail.com, FB:  Suzanna Altunjan,  Instagram: suz_alt

 

Tuutor põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise õppekaval

Vanessa Varend,  ise õpin põllumajandussaaduste tootmist ja turustamist. Kontaktid: tel: 5226216; vanessa.varend@emu.ee