Põllumajandus- ja keskkonnainstituut

Tuutorid aianduse õppekaval

Eeva Varrik, ise õpin aiandust. Kontaktid: tel: 57570018, eeva.varrik@emu.ee

Olen lahedalt ummamuudu tüdruk ja mu spiritanimal on kass. Magamine ja puhkamine on mu lemmiktegevused, aga vahel meeldib harrastada erinevaid pallimänge, discgolfi ja ujumist.

 

Patricia Pintsaar, ise õpin aiandust. Kontaktid: tel: 54669274, patricia.pintsaar@emu.ee

Olen sõbralik, avatud suhtleja, hooliv. Vabal ajal veedan aega tööl tiimijuhina, looduses puhates, köögis kokates ning taimedega tegeledes. 

 

Tuutorid keskkonnakaitse õppekaval

Siiri Sääs, ise õpin keskkonnakaitset. Kontaktid: siiri.saas@emu.ee

Olen pärit Tartumaalt ning maal üles kasvanuna on juba väikesest saati on mind paelunud loodus, aga hiljem ka inimesed. Olen elanud pikalt Londonis, kuhu algul küll maailmaavastamise eesmärgil sattusin, ent jäin lõpuks sinna pidama nii mitmeks aastaks, et sellest sai justkui teine kodu.

Londonis elades õppisin tervisliku toitumise ja elamise kunsti, tegelesin fotograafiaga, lõin aktiivselt vabatahtlikuna kaasa Londoni Eestlaste kogukonna tegemistes, nii kogukonna ürituste korraldamises kui ka Londoni Eesti Kooli juhtkonnas. Siis tekkis huvi enesearenguga seonduva temaatika vastu ning sattusin täiskasvanute koolituste, coachingu, NLP ja lõpuks positiivse psühholoogia radadele, mis kulmineerus MSc Applied Positive Psychology eriala omandamisega.

Kui Londoni elu oli end ammendanud, kolisin tagasi Eestisse, kus eneselegi ootamatult sattusin keskkonnakaitsega seonduva radadele. Olles sellega mõned aastad tegelenud ning omal käel teadmisi kogunud, tekkis mõte omandada veel üks eriala – seekord siis keskkonnakaitses. Ent minu huvi enesearenguteemade, positiivse psühholoogia ja ka koolitusvaldkonna vastu on ajaga kasvanud. Tuutoriks asusingi seetõttu, et seda osa enesest edasi arendada ja teostada ning, uusi toredaid inimesi kohata ning kellele ülikoolieluga kohanemisel vajaduse korral nõu ja jõuga toeks olla.

 

Artur Heimola. Olen Artur Heimola ja õpin keskkonnakaitse II kursusel. Oma vabaaega sisustan meeleldi rahvatantsu, koorilaulu, matkamise ja fotograafiaga. Mulle väga meeldib looduses viibida ning märgata ennast ümbritsevat, mistõttu valisingi just keskkonnakaitse eriala. Kontaktid: 56662141, aheimola@emu.ee, FB: Artur Heimola

 

Tuutor kalanduse ja rakendusökoloogia õppekaval

Pilleriin Teras, ise õpin kalandust ja rakendusökoloogiat. Kontakt: pilleriin.teras@emu.ee

Kui tunned, et vajad juhendamist, siis võta julgelt ühendust ning leiame lahenduse!

 

Tuutorid keskkonnaplaneerimise ja maastikukujunduse õppekaval

Siim-Robin Noorem. Mina olen Siim-Robin Noorem, lokkis juustega keskkonnaplaneerimise ja maastikukujundamise eriala tudeng. Pärit olen ma Lõuna-Eestist, Räpinast ning Räpina Aianduskoolis õppisin ma maastikuehitajaks, kust algas ka huvi minu praeguse eriala vastu. Olen maa poiss ja alati on meeldinud loodus, loomad ja ümbritsev keskkond, kujundamise tuhin algas ka juba üsna varakult ja taimedest võin jutustada hommikuni. Vaba aja veedan tavaliselt looduses või siis muusika seltsis. Olen ka EMÜSi uus asepresident ning teen alati kõike, et erialas võimalikult sees olla ning palju uusi sõpru ja tuttavaid saada. Kontaktid: 58160800, siim.noorem@emu.ee, FB: Siim-Robin Noorem

 

Desiree Kaju, ise  õpin keskkonnaplaneerimist ja maastikukujundust. Kontaktid: desiree.kaju@emu.ee; FB: Desiree Kaju

Olen keskkonnaplaneerimise ja maastikukujunduse eriala tudeng. Vabal ajal proovin võimalikult palju aega veeta looduses matkates. Minu poole võib julgelt pöörduda kõikide küsimustega nii meili kui ka Facebooki teel. Teeme koos tudengielu lahedaks!

 

Adeele Lepik, ise  õpin keskkonnaplaneerimist ja maastikukujundust. Kontaktid tel: 53337243; adeele.lepik@emu.ee; FB Adeele Lepik

Olen maastikukujunduse ja keskkonnaplaneerimise õppekava tudeng. Minu hobideks on matkamine, jooga ning vabal ajal joonistamine. Olen väga põnevil esmakursuslaste kooli sisseelamise nii huvitavaks kui võimalik tegema! Lisaks olen alati valmis aitama murede ning probleemidega. Minuga võib julgelt ühendust võtta meili, telefoni ja Facebook'i teel.

 

Tuutor loodusturismi õppekaval

Anneli Roodus. Minu nimi on Anneli. Ma olen 20 aastat vana ja pärit Pärnust. Õpin loodusturismi bakalauruse teisel kursusel, mulle väga meeldib mu eriala ja see on ka põhjus, miks tuutoriks hakata otsustasin. Vabal ajal veedan aega sõpradega ja tegelen enda kunstiprojektidega, samuti teen ma kombuchat ja tegutsen Eesti Maaülikooli Üliõpilasesinduses. Kontaktid: 58323227, roodus@emu.ee  

 

Tuutorid põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise õppekaval

Vanessa Varend,  ise õpin põllumajandussaaduste tootmist ja turustamist. Kontaktid: tel: 5226216; vanessa.varend@emu.ee

 

Marko Kannimäe. Minu nimi on Marko Kannimäe ja olen 21 aastat vana. Tulen Võrumaalt Anslast ja õpin põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise teisel kursusel. Põllumajandusega olen seotud kogu oma elu, seega eriala valik oli loomulik jätk. Tuutoriks otsustasin hakata, sest minu arvates on tuutori abi  uutele üliõpilastele vajalik. Koolivälisel ajal töötan põllumajandussektoris. Kontaktid: 58545557, marko.kannimae@emu.ee

 

Maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise õppekaval ei ole kahjuks oma tuutorit. Üliõpilased võivad vajadusel pöörduda iga tuutori poole ja üldistes maaülikoolis õppimist puudutavates küsimustes saab kindlasti abi. Oma murega saab pöörduda ka üliõpilasesinduse või instituudi õppekorralduse spetsialisti poole.