Maaülikoolis antakse vanadele asjadele uus elu

26.novembril tähistab Eesti Maaülikool Euroopa jäätmetekke vähendamise nädalat omal moel – ülikooli hoonetest kokkutoodud vanadest ja kasutuna seisnud mööblitükkidest ning muust kraamist tehakse korduvkasutuse töötoas uued asjad.

Päev algab kell 12.30  ettekandega ökodisainist ja taaskasutusest (Tuuli Trikkant Pärmivabriku Töökojast). Ettekandele järgneb tegevus töötoas, kus Tuulile lisaks on meisterdamas ka ökodisainiga pidevalt tegelev Kristjan Indus. Töötoas võivad kaasa lüüa kõik huvilised, näiteks saab õmmelda patju mööbliriidetükkidest või teha klaasimaali vanadele katseklaasidele.

Korduvkasutuse päeva korraldavad Eesti Maaülikooli rohelise ülikooli algatusrühm ning EMÜ Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts, toetab Keskkonnaministeerium.

Täpsem info:

Kadri Kalle, rohelise ülikooli projektijuht, kadri.kalle@emu.ee, tel 5072549