Tudengid löövad kaasa rahvusvahelise maastikuarhitektuurikuu üritustel

Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts (EMÜS) ja Eesti Maastikuarhitektide Liit (EMAL) korraldavad rahvusvahelise maastikuarhitektuurikuu raames Tartus erinevaid üritusi: näidatakse filme, toimuvad loenguõhtud, töötoad ja aktsioonid avalikus ruumis.

Maastikuarhitektuuri kuu üldiseks eesmärgiks on eriala tutvustamine avalikkusele ning inimeste tähelepanu juhtimine väliseluruumile ja seal toimuvale. Igal kolmapäeval on loenguõhtu klubis Maailm. Teisipäeviti ja neljapäeviti näidatakse EMÜSi ruumides Pärmivabrikus erialaga seonduvaid filme.

Tulevased ja juba tegutsevad maastikuarhitektid võtavad üheskoos ette ka mitmeid aktsioone Tartu linnas („Sibul potis“, „Käime mööda katuseid“, „Mänguväljakud“).

Kõik üritused on tasuta.

Lisainformatsiooni leiab:
www.emys.ee
www.maastikuarhitekt.ee

Täpsem info:
Joel Villem, EMÜSi esimees, Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuritudeng, tel 53909141,
Jaana Ahlberg, EMÜSi infosekretär, Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuritudeng, tel 53333691
info@emys.ee