XI Eesti Ökoloogiakonverents Elurikkus ja ökosüsteemid

8.-9. aprillil toimub Tartus XI Eesti Ökoloogiakonverents "Elurikkus ja ökosüsteemid", mis kuulub ÜRO Rahvusvahelise elurikkuse aasta ürituste sarja ning tähistab väärikalt ka Eesti looduskaitse 100. aastapäeva.

Konverentsi plenaaristung 8. aprillil kell 11 Tartu Ülikooli aulas juhatab sisse neli teemat, mille ettekandeid peetakse neljas sektsioonis: elurikkus, aine- ja energiavood ökosüsteemides, Läänemere keskkonnaprobleemid ning geograafiliste infosüsteemide rakendamine ökoloogias.

Konverentsi peakorraldajad on TÜ tippkeskus FIBIR, Ökoloogia ja Maateaduste Instituut ja TÜ loodusmuuseum ning Eesti Looduseuurijate Selts, Eesti Maaülikool ning toetajad Keskkonnaministeerium, Norra/EMP projekt "Eesti elurikkuse andmebaas", Tartu Ülikool ja Eesti Maaülikool. Ökoloogiakonverentse on korraldatud Eesti Ökoloogiakogu algatusel 1978. aastast.

Registreerumine ja lisainfo: http://www.lote.ut.ee/geo/okoloogiakonverents

Korralduslikud küsimused - korraldustoimkonna sekretär: Evelyn Uuemaa,