Maaülikool alustab võõrkeelset maastikuarhitektuuri magistriõpet

Alates uuest õppeaastast algab Eesti Maaülikoolis maastikuarhitektuuri erialal magistriastmes õpe ka inglise keeles.

Magistriprogrammi juhib maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi maastikuarhitektuuriosakonna juhataja professor Simon Bell.

Ingliskeelse magistriprogrammi eesmärk on meelitada maaülikooli tudengeid väljastpoolt Eestit, eriti Baltikumi ja Venemaa piirkondadest. Kursus on suunatud üliõpilastele, kel on maastikuarhitektuuri erialal bakalaureusekraad.

Professor Simon Belli sõnul on ingliskeelse programmi üheks eesmärgiks suurendada maaülikooli rahvusvahelistumist ja tuua Tartusse neid tudengeid, kes soovivad enda tavapärasele õppimiskohale vahelduseks uutmoodi kogemust.

Sisseastumistingimused on samad, nagu Eesti tudengitelegi – nõutav on bakalaureusekraad, portfoolio ja lühieksami sooritamine.

Lisainfo: Simon Bell, Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi maastikuarhitektuuriosakonna juhataja, tel 731 3136, 505 6106