Eesti Maaülikooli üliõpilaskond sai uue juhatuse

Eelmisel nädalal valisid Eesti Maaülikooli üliõpilasesinduse uued liikmed korralisel üldkoosolekul üliõpilaskonnale uue juhatuse.

Esimehe kohale valiti neljanda kursuse veterinaarmeditsiini üliõpilane Gerlin Järvela.

Aseesimeheks valiti teisel kursusel metsamajandust õppiv Andre Purret.

Lisaks valiti esimehed kahele tegutsevale toimkonnale. Kultuuri-ja sporditoimkonda juhib neljandal kursusel veterinaarmeditsiini õppiv Marili Köster. Haridus-ja sotsiaaltoimkonda veab kolmanda kursuse kaugõppe majandusarvestuse ja finantsjuhtimise üliõpilane Hannes Puidet.

Uus juhatus teeb kõik endast sõltuva, et üliõpilastel oleks võimalus omandada kvaliteetset kõrgharidust seda toetavas õpikeskkonnas.

„Kindlasti ei piirdu üliõpilasesinduse tegevus tudengite olemasolevate õiguste ja huvide kaitsmisega, toimuma peab pidev areng. Värsket üliõpilasesindust ootavad ees uued ja ambitsioonikad väljakutsed,“ lausus üliõpilasesinduse esimees Gerlin Järvela.

Täpsem info: Gerlin Järvela, EMÜ ÜE esimees, tel 56 478 84

Teate edastas: