Maaülikool ja AS Tartu Maja Betoontooted sõlmivad koostöölepingu

Esmaspäeval, 13. juunil kell 14 sõlmivad Eesti Maaülikool ja AS Tartu Maja Betoontooted lepingu, mille eesmärgiks on omavaheliste koostöösidemete arendamine ja tihendamine.

„Lepingu üheks väljundiks on ekskursioonide ja õppepraktika võimaldamine ettevõttes,“ selgitas Eesti Maaülikooli rektor Mait Klaassen. „Samuti on Tartu Maja Betoontoodetel võimalik välja pakkuda talle huvipakkuvate magistritööde temaatika ning kasutada kaitstud lõputöödes saadud uuringutulemusi.“

Eesti Maaülikool ja AS Tartu Maja Betoontooted teevad koostööd õppetöö, teadus-, arendus- ja rakendustegevuse ning muudes vastastikust huvi pakkuvates valdkondades. Leppe raames on lisaks ekskursioonidele ja õppepraktikale kavandatud teisigi praktilise väljundiga tegevusi: üheskoos korraldatakse teabepäevi ja täiendkoolitusi ning viiakse läbi rakendusuuringuid.

Marge Kohtla
Eesti Maaülikool