Ulmi Ülikooli esindajad külastavad maaülikooli

3.-4. novembril külastavad Eesti Maaülikooli dr. Philipp von Wrangell ja prof. Marian Kazda (Ulmi Ülikool, Saksamaa). 3. novembril on võimalik kuulata kolme külalisloengut.

14.15 – 15.00 Root turn-over and heterogeneity in below ground space exploitation in forests (Prof. Marian Kazda)
15.15 – 16.00 Importance of plants for substrate oxygenation in wetlands (Prof. Marian Kazda)
16.00 – 16.45 Study programmes and Erasmus student exchange at Ulm University (Dr. Philipp v. Wrangell)

4. novembril viibivad külalised põllumajandus- ja keskkonnainstituudis ning metsandus- ja maaehitusinstituudis koosolekutel.

Prof. Marian Kazda ja dr. Philipp von Wrangell töötavad Ulmi Ülikooli loodusteaduste teaduskonnas. Prof. Kazda on süstemaatilise bioloogia ja ökoloogia instituudi direktor.