Valitsus nimetas maaülikooli uue kuratooriumi

Valitsus kinnitas neljapäeval, 29. detsembril maaülikooli kuratooriumi uue koosseisu, eelmise koosseisu volitused lõppesid tänavu 24. aprillil.

Maaülikooli kuratooriumi liikmeteks said Ülari Alamets, Krista Aru, Aigar Kallas, Kalev Kreegipuu, Urmas Kruuse, Tanel Linnus, Jaanus Marrandi, Toomas Noorem, Ants Noot, Ago Pärtel, Raul Rosenberg, Roomet Sõrmus ja Aivar Õun, teatas valitsuse pressiesindaja BNS-ile.

Kuratoorium on ülikooli ning ühiskonda siduv nõuandev kogu, mille liikmed nimetab valitsus, kuulates ära ülikooli seisukoha. Kuratooriumil on 11-15 liiget ning nende volituste kestus on kolm aastat. Kuratoorium teeb haridus- ja teadusministrile ja ülikooli nõukogule ettepanekuid ülikooli arengut puudutavates küsimustes ning esitab üldsusele oma hinnangu ülikooli kohta.

Allikas: BNS