Eesti Teadusagentuuri hindamisnõukogu uueks liikmeks valiti Tiina Nõges

Eesti Teadusagentuuri nõukogu kinnitas hindamisnõukogu uueks liikmeks Tiina Nõgese, kes on Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi hüdrobiolooga professor. Varasemalt on Tiina Nõges töötanud ka Tartu Ülikoolis. Nõges on Eesti Teaduste Akadeemia mereteaduste komisjoni aseesimees ning ajakirja „Estonian Journal of Ecology“ toimetuskolleegiumi liige. Tiina Nõges alustab tööd Eesti Teadusagentuuri hindamisnõukogus tänasest.

Teadusagentuuri hindamisnõukogusse valiti uus liige, kuna Riho Gross, kes valiti Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi teadusdirektori ametikohale, astus hindamisnõukogust tagasi.

Eesti Teadusagentuuri hindamisnõukogusse kuulub kuni 15 liiget, kes on eri teadus- ja arendustegevuse valdkondade tunnustatud teadlased. Hindamisnõukogu ülesanne on hinnata institutsionaalse ja personaalse uurimistoetuse taotlusi.